0
0

Městečko leží v severo-západním kraji Tenerife. Cestovně ne příliš vytížené Buenavista del Norte očekává a láskyplně nabízí restaurační dome staro-kanárské kuchyně. Zásadní význam zd mají banánové plantáže, které tvoří krásnou scenérii společně s bílými domy na skalách.

Buenavista znamená v překladu nádherný výhled. Toho si již roku 1516 všimli dobyvatelé a místo osídlili. Později místo začali zemědělsky využívat. Buenavista se nachází v takzvané části Isla Baja, tzn. Dolní ostrov. Celý rok je tady mírné klima, což je ideální pro dovolenou jak v zimě, tak v létě.

Ale nenajdete tady žádné hotelové komplexy. Buenavista je velmi klidné až idylické místo pro návštěvníky. Až budete procházet po ulicích, uvědomíte si, že skutečný charakter tohoto místa a kultury se odráží v každém koutu. Existuje tady mnoho původních domů.

V blízkosti Buenovista dl Norte si můžete užít proloužených výletů báječnou krajinou. Několik kiosků nabízí lahodné osvěžující nápoje ve stínu stromů na návsi. V pavilónu na návsi se hlavně v létě pořádají různé koncerty a hudební akce. Kolem obce se nachází několik malých barů a kaváren.

Bunavista má několik malých písečných pláží, ale v zimě je koupání kvůli skálám obtížné, ne však nemožné. Je tady také postavený venkovní bazén, to umožňuje dětem a nezkušeným plavcům prožít krásné chvíle pohody.

A konečně, nachází se tady tak 18.-ti jamkové golfové hřiště s nabídkou pro začátečníky i pokročilé.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .