0
0

Los Cristianos je jedním z nejoblíbenějších turistických míst na Tenerife. Nedaleko Playa de las Americas v regionu Arona.

Bezpočet hodin slunečního svitu přímo vybízí k dovolené na pláži. Oblíbenost mezi turisty netkví ale jen ve slunci a v moři.

Prostorné umělé pláže nabízejí relaxaci na slunci a lázeň v Atlantiku. Pláže jsou dobře přístupné a ploché. Voda je křišťálová a bezpečná pro celou rodinu. Množství plážových barů míchá výtečné koktejly. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici. Můžete plavat a šnorchlovat, půjčit si šlapadlo, nebo vodní lyže. Zábavy si užijete do sytosti.

Rušné plážové promenády jsou plné kaváren, barů a restaurací. Zalenošte si u dobrého jídla. Možnosti jsou takřka neomezené. Španělské, čínské, nebo německé restaurace nejsou nic neobvyklého. Obchodů a nákupních center je k dispozici také hojnost. Po promenádách si můžete dojít třeba až do okolních měst.

Atraktivní přístav poskytuje příležitosti k rybolovu, plachtění i potápění. Výletní lodě se skleněným dnem, pozorování delfínů, jízda na katamaránu, nebo pirátské lodi, trajekty na okolní ostrovy, to vše a ještě mnohem víc. La Gomera, La Palma, El Hierro a Gran Canaria. Tam všude se můžete dostat. Nebo můžete zůstat na ostrově a věnovat se neskutečným možnostem všelikých druhů vodních sportů.

V Los Cristianos najdete potápěčské školy, školy surfování, i kurzy jízdy na kajaku.

Chcete-li hrát golf, čeká vás mnoho příležitostí, jak ztratit míček v Atlantiku. Blízko jsou i tenisové kurty a motokárová trať.

Noční bary a kluby poskytují skvělou zábavu až do časných ranních hodin. Další den si od rušného nočního života můžete odpočinout na pláži.

Nedaleko od Los Cristianos se nachází Tenerifská ZOO, Orlův park a pro děti atraktivní Aquapark Chobotnice. Mnoho parků je ještě v okolí. Během několika minut se například dostanete do Parque Las Aquillas, nebo Siam park, který byl otevřen v roce 2009.

A poblíž moderních budov najdete místo, které stále pamatuje na krásy starých rybářských vesnic. Opět platí, že tady najdete, tedy kromě idylického prostředí, spoustu barů a kaváren.

Asi 15 km od letiště Reina Sofia, na jihu Tenerife, rušná turistická oblast a dobré ubytování.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .