0
0

Jen malá rybářská vesnice v regionu Granadilla de Abona. Ztracená mezi El Médano a Los Cristianos. Hlavní turistická stezka není nikde v okolí. Přesto se vyplatí skočit sem na návštěvu. Na jihu ostrova vás vítá Los Abrigos.

Krásná promenáda je plná lahodných vůní. Mnoho restaurací nabízí mořské plody a rybí speciality. Přejeme klidné procházky.

Terasy malých restaurací zvou k posezení. Až za sklenkou výtečného vína uvidíte karmínovou záři zapadajícího slunce, budete vědět, že to je to pravé místo. Slané moře vám to dosvědčí.

Rybářské lodě a malé jachty se zvolna pohupují. Malý přístav skrývá plno krás. Někteří se věnují rybolovu, jiní plachtí. Ostatní jen obdivují tu krásu z břehů.

A golfové hřiště Golf del Sur. 27 temných hlubin, jamek, čeká, až je potěšíte přítomností právě toho svého míčku. Lákadlem pro návštěvníky milující sport. Lákadlem golfistů Tenerife.

Idylické potápění, ale beze všeho. Potápěčská škola pro zkušené dobrodruhy. Začátečníci se naučí, jak se jim vyrovnat, kurzy pro ně jsou zde taky. Výlety do nejkrásnějších vodních rájů jsou samozřejmostí.

Procházka někam dále je uskutečnitelná. Vždyť park Montana Amarilla je nedaleko. Trasa vám předvede sopečný kužel, dojímající až nažloutlou barvou. Vítr a voda jsou zdejšími umělci. Fauna i flóra vskutku rozmanitá a vzácná. Jedna úžasná cesta může trvat až 2,5 hodiny.

Do západu slunce jste zpět a oslavujete den lahví vína.

Je libo něco zvláštního? Co třeba noční trh.

Obyvatelé vědí, jak slavit a rádi se o toto své tajemství podělí. Festival a pouť 13. Června na počest patrona San Antonio de Padua. Tak se slaví. Hudbou, tancem. Tradičně oblečení místní v ulicích. Jídlo a víno. Kdo se neumí bavit, ať raději nepřichází.

Mnoho hodin těší slunce svou přítomností. Dovolená je úžasná. Banky, lékárny, restaurace, bary a obchody, zkrátka vše, co si jen můžete přát. A navíc na pobřeží. Pláže už čekají…

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .