0
0

Na jihu Tenerife je malá rybářská vesnice Poris de Abona. A nedaleko od ní leží městečko Los Abades.

Pravděpodobně nejslunečnější region Tenerife, kde v průměru 350 dní v roce není na obloze ani mráček, je ideálním místem pro dovolenou na pláži.

Díky výborným podmínkám tady vzniklo prázdninové sídlo. Chatová osada se nachází jen 4 kilometry od Poris de Abona.

Osada se objevila teprve před nedávnem, takže se jedná o dobrý tajný tip.

Domy jsou převážně bílé, přesto jsou velmi odlišné. Všechny jsou od pláže Los Abriguitos nejdále 450 metrů. K dispozici je krásné, prostorné a plně vybavené ubytování. Blízkost pláže a moře vytváří prázdninovou atmosféru. Parkovací místa pro obytné vozy samozřejmě nesmějí chybět.

V romantických zátokách Los Abades najdete skalnaté pobřeží s mělkým svahem. Pláže jsou přístupné, vhodné ke koupání, šnorchlování, nebo potápění.

Potápěčské školy nabízejí kurzy pro začátečníky i pokročilé. Můžete se také účastnit ponorů a výletů. Různobarevný vodní svět stojí za to vidět.

Podtrženo, sečteno, klidné místo pro relaxaci a příjemné dovolené. Na plážové promenádě stojí mnoho barů, restaurací a obchodů. Západ slunce zve k procházce a lahodné večeři, kde rád vytvoří působivou atmosféru.

A pokud chcete živější zážitek, navštivte maximálně 30 kilometrů vzdálené města Playa de las Americas a Los Cristianos. Tam vás čeká pestrý noční život.

V Los Abades si můžete prohlédnout kostel a středisko pro nemocné leprou. Tyto stavby nebyly nikdy dokončeny a uvedeny do provozu. Vypadá to tady jako město duchů přesto, že je kostel ještě v dobrém stavu.

Skvěle navržený komplex Los Abades na slunném jihu Tenerife je klidným místem s výbornou infrastrukturou a dobrým dopravním spojením s okolím.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .