0
0

Fanabé se nachází v jihozápadní části ostrova Tenerife.

Tady můžete očekávat příjemné mírné klima a mnoho slunečných dní v průběhu celého roku. Ti kteří mají rádi dovolenou na pláži tady budou na správném místě.

Ve středisku najdete turistickou infrastrukturu plnou barů, restaurací, míst k ubytování a supermarket. Fanabé je klidným místem a nabízí návštěvníkům vše, co potřebují pro příjemnou dovolenou.

Například na pláži Playa de Fanabé je krásně. Je asi 700 metrů dlouhá a nabízí tak dostatek prostoru k opalování a užívání si. Na pláži jsou poskytována lehátka, slunečníky a pro aktivnější i hřiště.

Plážová promenáda je používána turisty k procházkám. Táhne ještě dále přes Playa de las Americas až do Los Cristianos. Takže do nedalekých letovisek se bez obav můžete vydat pěšky a vychutnat krásný výhled na tyrkysové moře a čerstvý vítr. Promenáda je lemovaná obchody, bary a restauracemi, odkud můžete pozorovat okouzlující západy slunce. Za jasného dne můžete v dáli spatřit i ostrov La Gomera.

Ve Fanabé nemusíte jen lenošit. Můžete provozovat aktivní sport. Mnoho vodních sportů láká k vyzkoušení. Můžete si zaplavat, věnovat se šnorchlování, nebo potápění. Zde máte také příležitost projet se na vodním skútru. Pláž je vhodná i pro rodiny s dětmi.

Playa Fanabé se nachází dva kilometry od Playa de las Americas a 1 kilometr od přístavu Puerto Colon.

V blízkosti Fanabé se můžete projet na koni, zahrát si golf, tenis, zkusit paragliding. Až si prohlédnete ostrov z ptačí perspektivy, můžete navštívit některý zábavní park. Například Aquasur, Siam park, nebo Safari Park.

V přístavu Puerto de Colon si můžete udělat jednodenní výlet na ostrov Gomera, nebo se na lodi vydat pozorovat delfíny a velryby.

Fanabé je prázdninovým letoviskem, které má co nabídnout. Správné místo pro ty, co rádi relaxují, i pro ty, co mají rádi aktivní dovolenou.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .