0
0

Město na pobřeží Costa del Silencio se nachází na nejjižnějším bodu Tenerife. Vedle je letovisko Las Galletas. Costa del Silencio se dá přeložit jako klidná pláž.

Naleznete zde mnoho pohodlí a levné restaurace., obchody se suvenýry, bary, hospody a pekárny. Costa del Silencio není zrovna typickou zastávkou turistů, takže se tady zachoval skutečný kanárský životní styl.

Taky můžeme obdivovat sopečné útvary Tenerife. Udělejte si procházky kolem promenády a obdivujte bizarní skalní útvary.

Nejen písečná pláž, ale i útesy a strmá skaliska tvoří pobřeží zajímavějším. Výtečné místo k pozorování delfínů. K dispozici je i krásný přístav.

Costa del Silencio je oblastí vhodnou k potápění. Skalnaté pobřeží nabízí opravdu nevšední zážitky. Potápěčské školy jsou samozřejmé. Kurzy potápění vám umožní poznávat a obdivovat barvité a exotické mořské dno.

Poblíž Costa del Silencio najdete přírodní rezervaci Montana Amarilla. Ta vybízí k procházkám a výletům. Takzvané Zlaté Hory jsou krásnou ukázkou toho, co všechno dokáže eroze, voda a vítr. Sopka zapříčinila žluté zbarvení vrcholků, a tak dala vzniknout skvostnému názvu. Kolem Montana Amarilla není slyšet žádný hluk aut ani turistických středisek. Při pobřeží vykukují z vody spousty ostrůvků. Na plážích se můžete věnovat plavání, vždy však buďte opatrní. V některých místech jsou žebříky usnadňující přístup do vody.

Ti, kteří chtějí více adrenalinu, si můžou užít bouřlivý noční život ve 12 km vzdáleném městě Playa de las Americas. Je to ale velké město a příliš tradice si tam neužijete. Jen nekončící zábava a turistický ruch.

Sousedních měst snadno dosáhnete s pomocí autobusu, nebo taxíku. Jednou z výhod této oblasti je i letiště, ke kterému není odnikud daleko.

Uvolněné a přesto vzrušující dovolené v Costa del Silencio nemůže nic stát v cestě.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .