0
0

Costa Adeje je velmi známým letoviskem oblasti Los Cristianos.

Populárními středisky zde jsou Fanabé, Troviscas, Playa de las Americas a Los Cristianos.

Costa Adeje je vyhledávaným cílem hlavně proto, že se zde můžete zapojit do mnoha různých aktivit.

Ideální pro sáhodlouhé procházky je pláž Costa Adeje a promenády Playa de las Americas a Los Cristianos.

Skutečná promenáda začíná na pláži Playa del Duque, ve stylovém prostředí. Napojuje se na Playa de Roja a Torviscas. Koupat a opalovat se můžete v chráněných zátokách. Bez jakýchkoliv problémů se dostanete přes přístav Puerto Colón do zátoky San Eugenio a dále pak až na Playa de las Americas. Další místa ke koupání jsou La Caleta a Playa Paraiso.

Tak a prozatím dost zeměpisu. Mezinárodní restaurace, anglická kuchyně, bary, hospody, obchody, kavárny. Tady se utrácí za to nejlepší, nejhezčí, nejchutnější.

V noci to tady taky žije, nikdy se nestane, že by tady nikdo nebyl. Bouřlivou noc strávíte v nočním baru a den poté prolenošíte na pláži.

Potápěčské školy vám pomohou dostat se na ty nejkrásnější místa pod mořskou hladinou. Pokud vás lákají vodní sporty, určitě si přijdete na své. V úmorném horku je jejich provozování navíc velmi příjemné.

Nemusíte však jenom plavat a potápět se, k dispozici je windsurfing, kite surfing, ale i běžný surfing není vůbec opomíjen.

Napumpovat do žil adrenalin pomůže Sky park. Bungee a speed swing vás otestuje.

Kdo si ale myslí, že by se z toho všeho pozvracel a je raději v klidu, projede se radši lodí, nebo turistickým vláčkem. Cestou po moři za delfíny a zkoumat život velrybí v jejich přirozeném prostředí je ta pravá relaxace.

V okolí Los Cristianos se o zábavu celé rodiny postarají praky Adler, Aqua, Camel a Cactus.

Golfová hřiště dají příležitost si zahrát s výhledem na Atlantik. Začátečníci i pokročilí se pokusí dostat míček do dvaceti sedmi jamek na rozloze 800 000 m2. Právě tady se nachází to nejlepší místo pro příznivce golfu na celém ostrově Tenerife.

Barraco del Inferno nabízí unikátní přírodní podívanou a stalo se tak rovněž oblíbenou turistickou destinací.

Veřejnou dopravou se dostanete velmi snadno na Jižní letiště Reina Sofia.

Costa Adeje stále roste. Nejen, že je tady plno hotelů a rekreačních klubů, budou se přistavovat další čtyř a pětihvězdičkové areály.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .