0
0

Mauricius: golfový ráj

Špičkoví architekti vytvořili na Mauriciu hřiště, která svojí atraktivní polohou a dokonalým splynutím s okolní krajinou patří k nejatraktivnějším na světě. Dobré podmínky pro hru jsou tu po celý rok. Většina hřišť leží u luxusních hotelů a pro hosty je tu vstup zdarma nebo za symbolickou cenu. A jaká hřiště můžeme na ostrově doporučit?

Le Golf du Château:

Mistrovské hřiště na úpatí vulkanických hor mezi plantážemi s cukrovou třtinou má autentický koloniální charakter. Hřištěm protékají řeky Citronniers a St. Martin. Parametry hřiště: 18 jamek, 6498 m, par 72.

Doporučené hotely: Le Telfair, Heritage

Le Touessrok Golf Course:

Hřiště zabírá svůj vlastní ostrov Ile aux Cerfs. Všechny jamky nabízejí výhledy na oceán. Uprostřed hřiště je devět jezer a několik jamek, kde musíte poslat míček přes zátoku. Bernard Langer navrhl hřiště jako výzvu pro pokročilé golfisty. Parametry hřiště: 18 jamek, délka 6452 m, par 72.

Doporučený hotel: Le Touessrok, Four Seasons

Paradis Hotel & Golf Club:

Celé hřiště leží na poloostrově mezi mořem, korálovou lagunou a majestátní horou Morne. Legendární hřiště má devět jamek položených přímo na břehu oceánu. Parametry hřiště: 18 jamek, délka 5899 m, par 72.

Doporučené hotely: Paradis, Dinarobin

Saint-Géran Golf Club:

Hřiště navrhl Gary Player v roce 1970. Leží uprostřed plantáže se čtyřmi tisíci kokosovými palmami mezi Indickým oceánem a lagunou Belle Mare. Ukryté vodní překážky dělají hřiště atraktivní i pro kvalitní hráče. Parametry hřiště: 9 jamek, délka 2540 m, par 33.

Doporučený hotel: Le Saint Geran

Shandrani Golf Course:

Leží na poloostrově u zálivu Blue Bay. Fairwaye lemují dlouhé bílé pláže a nabízejí krásné výhledy na divoký oceán. Je to ideální hřiště, kde začít s golfem. Parametry hřiště: 9 jamek typu „pitch and putt“, délka 768 m, par 29.

Doporučený hotel: Shandrani

Tamarina Golf Estate and Beach Club:

Náročné hřiště o rozloze 43 hektarů, ve stepním terénu s velkými vzrostlými stromy nabízí výhledy na horu Rempart a záliv Tamarin. Parametry hřiště: 18 jamek, délka 6886 m, par 72.

Doporučené ubytování: hotely na západním pobřeží Mauricia.

The Anahita Golf Course:

Hřiště navržené od architekta Ernie Else bylo otevřeno v březnu 2008. Dominují tu široké fairwaye a greeny střežené hlubokými bunkery. Jamky číslo 16, 17, 18 s pohledy na oceán patří mezi nejhezčí na světě. Hřiště spravuje hotel Four Seasons. Parametry hřiště: 18 jamek, 6,741 m, par 72.

Doporučený hotel: Four Seasons Le Touessrok.

The Legend Belle Mare Plage Golf Club:

Šampiónské hřiště je postavené podle pravidel US PGA. Pořádají se tu prestižní turnaje s předními světovými hráči. Parametry hřiště: 18 jamek, 6014 m, par 72.

Doporučený hotel: Belle Mare Plage, Le Prince Maurice

The Links Belle Mare Plage:

Jedno za tří mistrovských hřišť hotelu Belle Mare vzniklo na místě původního lesa a vulkanických útvarů, které dávají hřišti jeho specifický charakter. Nejatraktivnější jsou jamky číslo 11 až14 v okolí jezera. Parametry hřiště: 18 jamek, délka 5942 m, par 71.

Doporučený hotel: Belle Mare Plage, Le Prince Maurice

http://cestovni-kancelar.bluemarlin.cz/cz/golf-mauricius

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .