0
0

Los Gallardos je malebné letovisko nacházející se na pobřeží Costa de Almería v prosluněné jihošpanělské Andalusii. Vesnička má dobrou geografickou polohu mezi horami Las Sierras de Bédar a plážemi u pobřeží Středozemního moře. Hory jsou velkým lákadlem pro všechny, kdo rádi tráví dovolenou aktivně, jsou totiž protkány množstvím turistických i cyklistických stezek.

V Los Gallardos panuje klid a pohoda, proto je oblíbeným a vyhledávaným místem dovolené pro všechny, kdo si chtějí odpočinout od ruchu a shonu velkých měst. Vesnička má v dnešní době jen 1761 obyvatel.

Pokud však chcete relaxovat na pláži, dovádět ve vlnách nebo vyzkoušet některý z vodních sportů, musíte se vydat na 8 km vzdálené pobřeží, které je lemováno pěknou a velkou písečnou pláží. Za malý poplatek máte možnost si zapůjčit lehátka a slunečníky.

V této oblasti se nachází několik archeologických nalezišť, je tedy významné také z hlediska historického. Pravidelně se zde konají různé fiesty, v květnu je to San Isidro labrador, v červnu Virgen del Carmen a v září pak En Alfaix de San Miguel.

Jestliže byste měli zájem poznat další zajímavá místa této oblasti, vydejte se například do města Almería, Mójacar nebo Garrucha.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .