0
0

Na tento web jsem narazil, když jsem hledal informace pro svůj cestopis a chtěl bych připomenout všem, co na Bali pojedou, ať nezapomenou na to, že při odletu z Bali se platí odletová taxa.

Ta je 150 000 rupií za osobu a je NUTNÉ JI UHRADIT V HOTOVOSTI 🙄 Na letišti je několik bankomatů, kde se dá vybrat, ale vzhledem k poplatkům za výběr v zahraničí u řady českých bank se vyplatí s tím počítat a nechat si nějaké peníze.

Jinak na letišti je hodně míst, kde se dá sednout a pojíst, je tady mcdonald (ale nemají zde nějakou místnost, sedí se sice pod střechou, ale venku, takže bez klimatizace), Burger king (s klimatizací), Starbucks (taky s klimatizací) a pár dalších. Problém byl v tom, že nikde nebrali kartu – v mekáči vůbec, v burger kingu měli nějaký problém s terminálem (jestli dočasný těžko říct, snad jo).

Všude na letišti jsem chytil nějakou free wifi, takže v tomto to bylo supr. Jinak i na letišti je hodně obchodů se vším možným, dají se koupit i suvenýry, pokud někdo zapomněl, ale samozřejmě za vyšší cenu než jinde (pořád ale žádná hrůza). Na letišti je i hodně obchůdků s jídlem a pitím, řada z nich ale nebere karty, takže se ptejte předejm. Minimální útrata při platbě kartou je většinou 50 000 rupií.

Tak snadn to někomu pomůže. 😉

LipO

0
0

Tak my byli na letisti pred tydnem a neco a karty v Burger Kingu brali, takze to byl asi jen nejaky vypadek 🙂 Mekac bez klimatizace po priletu nebylo to prave orechove, takze jsme tam taky nesli 😈

Zobrazuji 1 výsledek
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .