0
0

Malebná vesnička Las Gabias se nachází v nadmořské výšce 677 metrů ve vnitrozemí Andalusie. Obec má velmi výhodnou polohu, proto je vyhledávaná jak v létě, tak i v zimních měsících. V létě si zde můžete užívat relaxace na 68 km vzdálených plážích nebo se věnovat pěší turistice v nedalekých horách. Zima sem láká především lyžaře a snowboardisty, kteří se jezdí vydovádět do 39 km vzdáleného lyžařského střediska Sierra Nevada. Tyto podmínky dělají z Las Gabias ideální místo pro dovolenou.

V lyžařském středisku je vám k dispozici několik vleků, 15 sedačkových a 2 kabinkové lanovky. Dolní stanice lanovky se nachází v nadmořské výšce 2100 metrů. Celkem se lyžaři mohou prohánět po 76 km lyžařských sjezdovek nejrůznějších obtížností. Kromě sjezdových tratí jsou přichystány také tratě běžkařské v délce 4 km. Z dalších služeb, které středisko nabízí, jmenujme například, lyžařskou či snowboardovou školu pro děti i dospělé, sněhový park, halfpipe atd.

Milovníci golfu jistě ocení golfové hřiště rozprostírající se přibližně 5 km daleko. Jestliže toužíte poznat ještě další zajímavá místa této části Andalusie, stačí se vypravit do 10 km vzdálené Granady, nebo 133 km vzdálené Málagy. Asi jen 5 km odtud leží městečko Armilla.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .