0
0

Malé turistické letovisko Las Caletillas se rozkládá na ostrově Tenerife, asi 15 km od hlavního města Santa Cruz. Turisté si zde mohou užívat na menší přírodní pláži tvořené černým pískem. Pláž má pozvolný vstup do moře, proto je vhodná pro rodiny s dětmi a nepříliš zdatné plavce. Vyzkoušet zde můžete spoustu vodních sportů, jako je například windsurfing, paragliding, jízda na vodních lyžích nebo skútrech. Za malý poplatek je možné si zapůjčit lehátka a slunečníky.

Jedna z nejkrásnějších pláží ostrova Playa de las Teresitas je od letoviska vzdálená 20 km. Jelikož má obec zajištěno dobré autobusové spojení s ostatními letovisky, není návštěva této pláže žádným problémem. Tato pláž je tvořena světlým a jemným pískem.

Pokud máte k dispozici auto, můžete se vydat za poznáním dalších zajímavých míst tohoto kraje. Navštivte třeba Národní park Teide nebo Národní park Garajonay. Zajímavé je také městečko San Cristóbal de la Laguna, které bylo pro svou jedinečnost v roce 1999 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .