0
0

Ve slunečné, jižní špici Tenerife, přímo v turistickém centru, leží pláž playa Los Cristianos. Vedle je opravdu známá pláž Las Americas. Už v 60. letech tato pláž přitahovala velké množství turistů a lidí toužících po slunečné a klidné dovolené. Zhruba 15 min od této pláže je vzdáleno jedno ze dvou známých letišť.

Z centra Los Crisitanos se dostanete pěší zónou k nádherné promenádě, okolo celé této pláže. Promenáda vede až do La Caleta. Tuto cestu bych doporučil pro nádhernou procházku. Tady najdete malé obchody, které jsou vyhrazeny pro turistiku, a můžete v nich najít různé suvenýry, které můžete koupit pro své blízké. Také zde najdete nákupní centra, internet kafé (když se budete chtít spojit s blízkými) a různé kavárny, diskotéky. Nádherné jsou restaurace a kavárny položené tak, aby jste měli výhled na přístav. V přístavu se nabízí rybaření a potápění, tak můžete vyzkoušet. K tomu všemu je Los Crisitanos nádherné staré město s šarmem a elegancí Kanárským ostrovům vlastní. Z přístavu vyjíždějí denně přepravní lodě k navštívení sousedních ostrovů La Gomer, La Palma a El Hierro.

V létě je tato pláž délky 1km opravdu přeplněná, zejména anglickými turisty. Tímto se Los Cristianos řadí k nejvíce turisticky navštěvované oblasti na jihu Tenerife. Také v zimě utíká hodně evropanů za nádherným jižním sluncem. Tady najdete pěknou dovolenou, se vším co k tomu patří. Tato pláž je výborně vybavená a nabízí vám hodně služeb.

Na druhé straně přístavu najdete pláž La Caleta, zátoku která je taky uměle vytvořená s bílým pískem ze Sahary. Také je svými lamači vln opravdu dobře chráněná. Pro plavce je to výborné. jenže pláž není klidná, přístav je moc blízko a nenajdete tu svůj klid. Jestli na své dovolené chcete relaxovat, tak jste na této pláži opravdu špatně, tady vládne ruch a hektický shon. Člověk je furt oslovován letáky na párty a nabídkami z restaurací. Na těchto plážích jsou také ‚číňani‘, kteří nabízejí masáž nohou a zad za opravdu nízké ceny, při ležení na pláži je toto super servis.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .