0
0

Playa de las Americas je největší turistickou pláží. Byla vybudována pro rekreanty všech věkových kategorií, kteří sem přijíždějí za zábavou z celého světa. Pláž se nachází v jižní části ostrova, v blízkosti letiště Reina Sofia. Místo bylo vybudované prakticky za 30let. Dnes je tak rozsáhlé, že se dělí na tři části: původní Playa de las Americas, San Eugenio a Toviscas. Všechny tato místa jsou pokryté sopečným, černým pískem a jsou hojně navštěvovány během letní sezóny. Jsou spojeny dlouhou promenádou, která lemuje rušné pobřeží.

Na Playa de las Americas jsou jedny z nejlépe hodnocených restaurací, do kterých mohou turisté stolovat. K dispozici jsou restaurace, které padnou do vkusu každému. Podél nábřeží jsou desítky stánků rychlého občerstvení a restaurací. Nabídka mezinárodních jídel je samozřejmá. Na své si přijdou milovníci jídel indických, čínských, skvělých těstovin a samozřejmě vynikajícího Tapasu a místní kuchyně Kanárských ostrovů. Mnohé z těch lepších restaurací se nachází v oblasti Torviscas a v sousedním letovisku Los Cristianos.

Obchody nabízejí obrovskou škálu zboží a turistických suvenýrů. Přístupná je také bezcelní zóna, kde seženete levnou elektroniku a oděvy. Ale buďte si vědomi, že místní prodavači bývají agresivní. Nebojte se vyjednávat a to co nejtvrději! Můžete si být docela jisti, že stejné zboží bude i ve stánku vedle.

Město Las Americas je ráj pro ty, kteří hledají „noční dovolenou“. Toto město, totiž nespí. Místo známé jako The Patch je nejlepší na start do večera.

Nejpopulárnější jsou zde Rags a Linekers, taneční bary, které hrají dobrý mix Pop, R & B a hudbu 80-tých let. Mnohé z barů mají dobrou živou hudbu. V ulicích je velice rušno až do časných ranních hodin, a to zejména v průběhu rušných letních měsíců. K dispozici jsou také dvě velká kasina.

Las Americas je zábavou pro návštěvníky a rekreanty všech věkových kategorií, včetně tenisových kurtů, zábavní arkády, bowlingu, vodního parku a všech druhů vodních aktivit. Můžete odjet na vodní lyže a windsurfing nebo potápění. Můžete skákat na laně, tzn. Bungee jumping nebo si zaplavat s delfíny v Aqua Parku. K dispozici je 18-jamkové golfové hřiště na cestě směrem k Los Cristianos.

Toto místo mohu vřele doporučit, nudit se nebudete!

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .