0
0

El Médano, je velice čistá a krásná pláž. Teplota vody během roku neklesá pod 19 stupňů Celsia, často sahá dokonce k 25 stupňům. Je zde velké riziko spálení od slunce, tak se nezapomeňte namazat opalovacím krémem. Určitě to nepodceňujte, vane tady poměrně chladný vítr, který zahání nepříjemný pocit vedra, ale také vás nutí podceňovat sílu slunce.

Stejnojmenná, bývalá rybářská vesnice je se svou pláží ráj pro serfaře. Pláž se táhne dva kilometry směrem k Montana Roji, tj. Červená hora. Vlastně se jedná o vyhaslou sopku. Ta ční nad pláží jako hradba. Ta část pláže, která je blíže k vesnici, je velice vhodná pro rodiny s malými dětmi. Je velice plochá a sahá daleko do moře.

Najdete tady serfařskou školu. Pro nováčky je to ideální příležitost, jak se naučit serfovat. Navíc, je zde také potápěčská škola. V krátké době zde můžete získat potápěčskou licenci a pak stačí jen skočit pod vodu a prozkoumávat podvodní svět.

Vesnice El Médano má dosud charakter vesnice s útulnými kavárnami a malými bary s vynikajícím Tapasem a samozřejmě čerstvými rybými pokrmy. Krásné tady je to, že zde najdete restaurace a kavárny všech cenových kategorií. Od velmi levných až po neuvěřitelně drahé.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .