0
0

Golf na Maledivách nemá zatím příliš velkou tradici. Dosud tady totiž vyrostl pouze Kuredu Golf Club, avšak pokud pozorně sledujete média, jistě jste si povšimli, že v minulém roce byla podepsána smlouva mezi Maledivami a Nizozemskem, která ustanovuje, že v nejbližších letech budou vybudována takzvaná „plovoucí golfová hřiště“.

Avšak nemusíte zoufat! Pokud si chcete na dovolené užít trochu sportu, můžete si dopřát odpalování míčků právě na Kuredu Golf Club, které je zasazeno do nádherné přírody a pyšní se také prvotřídním vybavením.

O nezapomenutelné zážitky tedy rozhodně nebude nouze!

Kuredu Golf Club

Kuredu Golf Club je vůbec prvním golfovým hřištěm na Maledivách. Nachází se na atolu Lhavinyani, ve východní části ostrova Kuredu. Brány tohoto golfového klubu byly pro nedočkavé sportovce otevřeny roku 2002. Pyšnit se může nejen šestijamkovým hřištěm, par 3, ale také nádhernou přírodou, která hřiště obklopuje. Je tedy dost možné, že neodoláte a během přestávky si necháte pohltit krásami zdejších lesů a samozřejmě také samotného oceánu.

Kuredu Golf Club je navržen v moderním stylu a jen stěží na ostrovech najdete ideálnější místo pro golf. Klid, kterého se Vám zde dostane, je totiž pro hru velmi důležitý, a tak není divu, že příznivci golfu přijíždějí odpalovat míčky právě sem! Výhodou je, že součástí komplexu Kuredu Golf Club je také klubovna, golfová škola, půjčovna golfového vybavení i nezbytných vozítek. Nic tedy nebrání tomu, abyste právě tady zažili vskutku neobyčejný den plný překvapení.

http://maledivy.cestovniportal.cz/7238-golf-na-maledivach/#more-7238

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .