0
0

Na samotném jihu ostrova Tenerife se rozkládá letovisko Golf de Sur, které je – jak je již z názvu patrné, zaměřeno především na milovníky golfu. Najdete zde veškerou turistickou vybavenost, o ubytování návštěvníků se starají hlavně 4 a 5 hvězdičkové hotely, apartmány a luxusní vily. Golf Del Sur je letoviskem s celoročním provozem.

Golf de Sur je situováno asi 15 minut od letiště v Reina Sofia a také v blízkosti vyhledávaných letovisek Playa de las Américas a Los Cristianos. Kromě malého obchodního centra v něm najdete řadu restaurací, barů a nočních klubů, v nichž se soustřeďuje noční život. Pokud byste však toužili po tom, být v centru veškerého dění a užívat si bujarých večírků a diskoték až do ranních hodin, musíte navštívit sousední letoviska. Golf de Sur je oproti nim ještě spíše poklidné.

Hlavním lákadlem letoviska je špičkové 27 jamkové golfové hřiště, které bylo založeno v roce 1987. V roce 2005 pak prošlo kompletní modernizací a v současné době je tak místní hřiště nejen nejstarším, ale také největším na Tenerife. Je oázou plnou palem, kaktusů, širokých fairwayí, bunkerů s černým vulkanickým pískem a velkých greenů. Nabízí tři velmi hezké a kvalitní devítijamkové okruhy. Návštěvníci mají možnost zahrát si v rámci jednoho hřiště na břehu Atlantského oceánu i ve vnitrozemí. Hřiště v současnosti hostí množství mezinárodních golfových turnajů.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .