0
0

Na východě Andalusie se v provincii Almería rozkládá malá rybářská obec Garrucha, kde žije okolo 5 tisíc obyvatel. S přílivem turistů se však začíná postupně rozrůstat ve významné prázdninové středisko, kde najdete vše potřebné ke strávení příjemné a pohodové dovolené. Pobřeží je lemováno krásnou plážovou promenádou, která je v délce 1,5 km doplněna mramorovým zábradlím. Z balkónu na promenádě máte možnost pozorovat 3 zdejší přístavy: rybářský, obchodní a přístav jachet. Velké oblibě se těší především přístav rybářský s tradičním trhem ryb.

V Garrucha najdete skvělé písečné pláže, které se postupně svažují do čistého Středozemního moře. Vyhledávají je tak nejen rodiny s dětmi, ale také nepříliš zdatní plavci. Máte možnost vyzkoušet si zde mnoho druhů vodních sportů, jako je například windsurfing, paragliding, jízda na vodních lyžích či vodních skútrech. Na své si zde přijdou taktéž milovníci potápění, šnorchlování a rybaření. Příjemná atmosféra městečka je ideální pro všechny, kdo chtějí strávit dovolenou v klidném prostředí, daleko od ruchu velkých měst a každodenního shonu.

Kdo zatouží po sportovním vyžití, může navštívit tenisové či golfové hřiště s 18 jamkami. Mezi významné historické památky města patří farní kostel San Joaguin, poutní kostel Carmen a hrad Jesus Nazareno. Vydat se můžete do 80km vzdáleného města Almería nebo do některého z okolních městeček jako Águilas, Vera nebo Mojacar.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .