0
0

Na jihu regionu Valencie se rozkládá malé příjemné město El Pilar de la Horadada. Je to příjemné místo pro strávení dovolené, nabízí totiž vše, co si turista může přát. Městečko je lemováno dlouhou písečnou pláží, která zde vytváří jakousi zátoku. Na své si zde tak přijdou milovníci koupání, vodních sportů i lenošení na pláži.

Vyzkoušet si zde můžete potápění, surfování, plachtění, jízdu na vodních lyžích nebo i rybaření. Zdejší pláž je vyhledávaná rodinami s dětmi i méně zdatnými plavci, má totiž pozvolné svažování do moře.

Vydat se můžete rovněž do 10 km vzdáleného aqvaparku „de Torrevieja“, kde jsou připraveny bazény, skluzavky, tobogány a mnoho dalších vodních atrakcí. Zdejší mírné podnebí a stálé počasí během celého roku, dělá z místa ideální cíl pro rekreaci v kteroukoliv roční dobu – i v zimě.

El Pilar má dobré dopravní možnosti s okolními městy, vedou sem kvalitní silnice a je zajištěno také pravidelné autobusové spojení. V obci najdete supermarket, obchody a krámky s potravinami i suvenýry, restaurace, bary, diskotéky a podniky s večerní zábavou.

Milovníci golfu si mohou užít na greenech 6 km vzdáleného klubu Club de Golf Villamartín. Zahrát si zde můžete také tenis či minigolf. V blízkosti leží známé léčebné lázně Lo Pagan.

Pokud chcete poznat další zajímavá místa regionu, vydejte se do Alicante, které je vzdáleno 70 km směrem na jih, nebo do 55 km vzdálené Murcie.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .