0
0

Recenze hotelu Majestic Elegance Club ***** (Dominikánská republika – Východní pobřeží – Punta Cana)

Krásný hotel. Pokoje i celý komplex opravdu odpovídají 5*. Dominikánskou republiku jsem navštívila v listopadu a počasí bylo nádherné.

Ubytování

Je to rozhlehlý hotelový komplex, který leží na nádherné pláži Bávaro v oblasti Punta Cana. Pokoje byly velké a luxusně vybavené. Nechybělo nám nic.

Strava a stravování

Měli jsme stravu all inclusive. Nejvíce mi chutnaly ryby a mořské plody. Na výběr byly ale i klasická jídla (těstoviny, saláty, steaky, omáčky, spousta zákusků, ovoce, zelenina…). Jído bylo opravdu moc dobré a myslím, že vybrat si mohl každý.

Vybavení, služby a personál hotelu

Nejvíce mě zaujal hotelový bazén, který je dlouhý cca 400m. V hotelu probíhaly animace, které někdy rušily (např. velmi hlučné animace u bazénu). Stačí ale popojít k jiné části bazénu a byl opět klid. V komplexu se nachází i malé venkovní kapličky pro svatby.

Pláž a moře

Pláž s nádherným bílým pískem leží přímo u hotelového komplexu. Voda byla průzračně čistá a osvěžující. Bar byl nebezpečně blízko u pláže.

Okolí hotelu

Hotelový komplex je velmi rozhlehlý a v jeho okolí jsem se nepohybovala. Pouze jsem četla, že blízko se nachází golfové hřiště

Celkový dojem

Na tento hotel mám jen ty nejkrásnější vzpomínky. Doporučuji ho všem věkovým kategoriím. Je vhodný pro turisty, kteří si chtějí užít krásné exotické pláže v luxusním hotelu.

Pobyt: listopad 2010

http://www.recenze.cz/dominikanska-republika/vychodni-pobrezi-dominikanska-republika/punta-cana-6789/majestic-elegance-club-19501/hotel-majestic-245.html

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .