0
0

Recenze hotelu IFA Villas Bávaro Resort & Spa **** (Dominikánská republika – Východní pobřeží – Bávaro)

Hotelový komplex se nachází na v oblasti Punta Cana na krásné dlouhé pláži Bávaro.

Ubytování

Ubytovaní jsme byli v jedné z velkých vilek, které jsou rozmístěné po areálu. Pokoj měl koupelnu, klimatizaci, minibar, televizi. Byl velmi hezky zařízen a pokojská uklízela každý den.

Strava a stravování

Stravovat jsme se chodili do hlavní jídelny (vedle recepce). I přes velký počet klientů v hotelu jsme si pokaždé našli volné místo. Strava byla velmi pestrá a chuťově výborná.

Vybavení, služby a personál hotelu

V areálu hotelu je několik bazénů, restaurací a barů. Personál hotelu byl velmi přátelský. Služby jako masáže, vodní sporty, posilovnu,… jsem nevyužila, ale nabídka byla velmi pestrá.

Pláž a moře

Cesta z pokoje na pláž trvala cca 3 minuty palmovým hájem. Lehátka i slunečníky na pláži i u bazénu jsou zdarma. Hotel leží na pláži Baváro, která je proslulá svým jemným bílým pískem. Moře bylo teplé, ale i tak osvěžilo.

Okolí hotelu

Kousek od hotelu se nachází 18 jamkové golfové hřiště.

Celkový dojem

Pobyt v hotelu Ifa Villas se mi velmi líbil. Komplex má velký počet pokojů, ale je velmi rozlehlý. Neměla jsem tedy pocit, že by byl areál přeplněný lidmi.

Pobyt: listopad 2010

http://www.recenze.cz/dominikanska-republika/vychodni-pobrezi-dominikanska-republika/bavaro-6955/ifa-villas-bavaro-resort-spa-1466/velmi-hezky-hotel-67.html

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .