0
0

Jde o nejluxusnější středisko na Lanzarote a dokonce i španělská královská rodina zde má své letní sídlo! Tato oblast vám nabízí ubytování v několika hotelech. Za poslední třicet let, zde vyrostlo turistické centrum a vše se zde přizpůsobuje požadavkům turistického ruchu.

V Costa Teguise najdete celkem pět pláží různé kvality. Daří se tady především vodním sportům. Máte rádi windsurfing nebo vodní skútry? Tady si přijdete na své!

A co s nočním životem? Připravte se, že zde není tak bouřlivý jako v jiných letoviscích. Ale přesto se tady nudit nemusíte. Zajděte na diskotéku pod širým nebem Hollywood Café. Je to zde nejvyhledávanější podnik. Chcete-li zkusit hazard, navštivte hotel Oasisi. Najdete zde kasino, automaty ruletu, Black Jakc a kabaret.

Moderní letovisko Costa Tequise se nachází severně od hlavního města Arrecife. Součástí letoviska je i golfové hřiště a vodní park „Aqua Lanza“.

Tipy na výlety

Playa del Papagayo (Papouščí pláž) je zřejmě nejoblíbenější pláž ostrova Lanzarote. Najdete ji na jižním cípu ostrova.

Výlet do hlubin Atlantiku za poznáním podmořského světa ostrova Lanzarote. Jedinečný zážitek dříve vyhrazen pouze pro potápěče. Ponor na palubě jedné z nejmodernějších ponorek trvá přibližně hodinu.

Trekking

a) jih ostrova – nenáročná, 6 km dlouhá trasa po Národním parku Timanfaya. Jedinečná příležitost projít sopečným tunelem, krátery a lávovými poli.

b) sever ostrova – obtížnější, 10 km dlouhá trasa. Procházka Údolím tisíce palem, pohořím Famara a po útesech, vstup do vulkánu La Corona.

Helikoptérou nad Lanzarote: 30 nebo 50 minutový výlet helikoptérou nad ostrovem.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .