0
0

Na jihozápadě ostrova Tenerife se rozkládá letovisko Costa Adeje, které je vyhledáváno především milovníky slunění na pláži, vodních sportů a bujaré noční zábavy. Výhodou této oblasti je vysoký počet slunečních hodin a minimální množství srážek. Je tak ideální pro celoroční dovolenou u moře.

Costa Adeje je situováno přibližně 30 minut jízdy od letiště Reina Sofia a společně s letoviskem Playa de las Américas vytváří největší turistickou oblast v této části ostrova. Obě střediska jsou spojena 16 km dlouhou pobřežní promenádou. Na promenáda najdete nepřeberné množství nákupních a zábavních možností, je lemována restauracemi, bary a obchody.

Toto moderní a nově vybudované letovisko nabízí písečné pláže, koupání ve velmi čistém a teplém moři, kde si můžete užívat i široké nabídky vodních sportů. Vyzkoušejte třeba vodní lyže, plachtění, potápění, paragliding nebo šnorchlování. Nedaleko navíc leží rozsáhlý akvapark, kde najdete celou řadu nejrůznějších vodních atrakcí a delfinárium. Nabídka sportovních aktivit však není omezena jen na vodní sporty, zahrát si zde můžete také tenis nebo golf, případně vyrazit na lodní výlet. Asi jen 1 kilometr je vzdáleno golfové hřiště Golf Costa Adeje, o něco dále i Golf Las Américas.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .