0
0

Na španělském pobřeží Costa Brava se rozkládá zajímavé letovisko Colera.

Najdete zde nádherné dlouhé pláže, které se táhnou od městečka Punta Claper až po Punta Garber. Kromě lenošení a opalování na pláži se zde můžete věnovat snad všem vodním sportům. Vyzkoušejte třeba paragliding, surfování, vodní lyžování nebo si půjčete vodní skútr.

Zdejší pláže poskytují spoustu možností relaxace i zábavy. Navíc mají pozvolný vstup do moře, což ocení hlavně rodiny s malými dětmi a také horší plavci. Za malý poplatek je možné si pronajmout lehátka a slunečníky.

Koupání je umožněno ve vodách Středozemního moře, které je zde křišťálově čisté. Jeho čistotu oceňují také potápěči a lidé, kteří si oblíbili šnorchlování.

Historie obce sahá až do doby kamenné, což dokazují menhiry a další velké kameny stojící nedaleko. Dnes zde žije kolem 600 obyvatel. V centru obce najdete restaurace, bary, supermarket, obchody se suvenýry i potravinami. Návštěvníkům je zde k dispozici vše, co potřebují se strávení pohodové dovolené.

Zajímavým výletem může být návštěva Puig d’Esquers nebo Sant Pere de Rodes. Cestou podél moře se dostanete také až do Cap de Creus. O něco vzdálenější jsou města Girona, Barcelona či Figueres.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .