0
0

Na pobřeží Costa del Garraf se rozkládá malebná přímořská vesnička Canyelles. Návštěvníkům poskytuje vše potřebné ke strávení příjemné dovolené. Najdete zde četné obchody, supermarket, restaurace a bary lákající k ochutnávce místních specialit a také nejrůznější ubytovací zařízení. O večerní zábavu se pak postará diskotéka a noční kluby.

V okolí Canyelles se rozprostírají nádherné pláže tvořící přírodní zátoky. Pláže mají pozvolný vstup do moře, jsou tak vhodné pro rodiny s dětmi i pro nezkušené plavce.

Vyzkoušet zde můžete některý z vodních sportů, jako je windsurfing, paragliding, jízda na vodních lyžích, skútrech, potápění či šnorchlování.

Rozmanitá krajina navíc láká k procházkám a poznávání přírody. Canyelles je tak ideálním místem pro dovolenou, kde se kromě slunění a relaxaci na pláži můžete věnovat také turistice, nebo si užívat ve vlnách moře.

Canyelles se také pravidelně stává dějištěm typických španělských slavností, tzv. fiestas.

Z městečka je zajištěno pravidelné autobusové spojení s okolními letovisky a městy, můžete se tak vypravit kupříkladu do 30km vzdálené Barcelony nebo 17 km vzdáleného rekreačního centra Sitges. Navštívit můžete rovněž vesničku Villafranca del Penedes, Vilanova i la Geltrú, El Vendrell nebo Port Aventura.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .