0
0

19.9.

Ráno nás Candátův tatík odvezl na letiště v Ruzyni,kde nám v 7.50 hod. letělo letadlo do Londýna.Odtud v 10.35 hod. do San Francisca,kde jsme přistáli asi ve 13.00 hod. -shuttle van do hotelu Renoir , žraní hamburgrů,jízda tramvají a návštěva Fisherman`s Wharf

20.9.

Snídaně-všichni jsme se přežrali u Carl Jr. Přijeli si pro nás z půjčovny(Zlatko Bulhar).Přebrali jsme auťák a vyrazili na první nákup do supermarketu,nakoupili za 115$ a šli jsme se nažrat.Potom jsme jeli do Fishrmans Wharf na výlet na rybářské lodi pod Golden Gate a okolo bývalé věznice Alcatraz. Asi v 21.00 hod. jsme vyrazili na další cestu do Visalie a asi o půlnoci po trochu bloudění jsme zaparkovali u benzínové pumpy a přespali ve městečku Stockton.

21.9.

Snídaně-přežral jsem se párky natankovali jsme benzín(11$-10gal) a jedeme do Sequoia & Kings Canyon. Cesta je hrozná,Zdeněk sedí na záchodě a smrdí šíleným způsobem (NELIDSKI).Tak jsme si dali s Holečkem oldíka(pivo Old Milwaukee.) Tankování u pumpy TEXACO (18$-15gal).Vypouštění fekálu a vody a přespání v parku.

22.9.

Prohlídka General-Sherman-Tree a parku.Cesta do Kings Canyon, prohlídka Kings river,Grizzly Falls atd.Potom jsme jeli do Fresna.Nákup v supermarketu,hamburgrárna.Cesta do Yosemite N.P., tankování(22$-18gal),příjezd do parku.Večer jsme na parkovišti rozdělali grill a začali dělat steaky.U řeky začal řádit medvěd- chlastal-vodu tak jsme se schovali do auta.Za deset minut přijel ranger a řekl,že zde nesmíme stát a musíme zajet do campu.

23.9.

Přespali jsme tedy v campu(bez placení).Ráno jsme vypustili fekál a jeli jsme na GLACIER POINT na super vyhlídku. Potom na vodopád Nevěstin závoj.Dále do Yosemite Vally na čtyř kilometrovou procházku na MIRROR LAKE,kde byly žebravý veverky.Návštěva visitors centra a Yosemity Falls (492 metrů) a prohlídka indianské vesnice.Jízda přes celý park -pohoří SIERRA NEVADA bylo fakt skvělý.Po čtyř kilometrové procházce na Mirror lake Holeček v autě prohlásil,že už nikam nejde,že toho má plný kecky(alkoholik jeden).Prohlídka MONO LAKE:samí komáři bahno a smrad,ovšem z druhé strany bylo Mono lake o dost lepší,byly tam parádní krápníky.Noc na parkovišti za Bishopem,tankování(40$), večer BBQ pivo a kořka.

24.9.

Úklid camperu,vypouštění fekálu.Prohlídka MT.WHITNEY(4418m),svačinka Cesta do DEATH VALLEY-FURNACE CREEK OASE-krásná oáza.Vyhlídka ZABRISKIE POINT a nejnižší bod v USA 86m p.m.-BADWATER.Horko jako prase,v roce 1913 56,7°C ve stínu.Jedeme do Las Vegas levně se nažrat a zahrát si ruletu.Začátek prohlídky v 19.00 hod. Návštěva STRATOSPHERE- hotels&casino,300m vysoká,věž nejlepší výhled na Vegas.Nechali jsme se vystřelit na BIG SHOT-dost dobrý.Pak jsme viděli pirátskou bitvu u hotelu TREASURE ISLAND, chrlící sopku-ta je u hotelu MIRAGE, spoustu skvělých hotelů a casin,kde jsem s Oldou nechal 20$, Zdeněk vyhrál 30$.Návštěva restaurace All you can eat za 7$ v hotelu FRONTIER , kde jsme se přežrali šíleným způsobem.Prohlídku jsme ukončili několika pivy na parkovišti v šest hodin ráno,utahaný jako prasata.

25.9.

Vstávání ve dvanáct hodin,je hrozné vedro.Holeček se sprchuje a bere si čistý věci.Candát pořád ve starým-prase.Horská dráha okolo hotelu NEW YORK-NEW YORK. Návštěva hotelu LUXOR- bufet za 8$,nažrali jsme se jako prasata(hlavně já),koupání v LAKE MEAD,tankování(32$).Návštěva přehrady HOOVER DAM. Vjíždíme do Arizony.Tankování(14$,1gal za 99centů),vypouštění fekálu, viděli jsme pěticentimetrovýho brouka.Spíme na parkovišti v Selingmanu,dáme pivko a ráno razíme do GRAND CANYON.

26.9.

Odjezd v devět hodin,tankování Williamson(20$),snídaně v Jack in the Box. Vyhlídkový let vrtulovým letadlem nad národním parkem GRAND CANYON- dost dobrý.Všichni jsme přežili,akorát Olda se ještě teď potí, jízda nad G.Canyon-G.Canyon Vilage,vyhlídka Point Desert Navajo reservation.Noc V Cameronu.Stala se hrozná věc-došlo nám PIVO.Všude samý indiánský krámy a tam pivo neprodávaj.Zítra musíme do supermarketu do Flagstaffu a koupit hodně piv.Kotlety a kuřecí stehna jsme vyhodili,protože se nám zkazili.Jak jsme pekli kuře: Čtyři čtvrtky kuřete jsme dali na hliníkový tácek zalili olejem a začali píct,ale v tácku byla díra a olej vytekl do trouby.Všude plno kouře,začal houkat požární alarm na celý parkoviště.Lehce jsme se picli(opili).

27.9.

Olda nás vzbudil požárním alarmem.V autě je bordel jako svině a nikdo se nemá k úklidu.Nakonec jsem uklidil s Holečkem. Prohlídka parku Wupatki a Sunset Crater.Docela slušná díra- METEOR CRATER.V městečku Flagstaff nákup v supermarketu Safe Way -útrata 152$ ,ale zato máme hodně piv.Tankování u pumpy Chevron za 26$.U další pumpy vypouštění fekálu-protrhla se nám hadice a dost fekálu vyteklo mimo.Dorazili jsme do národního parku PETRIFIED FOREST ,ale už měli zavřeno.Celou dobu jsme si mysleli,že máme půl dne náskok,ale dneska jsme zjistili,že máme půl dne ztrátu. Parkujeme před vjezdem do parku,dáme pivko(oldíka čtyři kartony) a kuřata na grillu.Večer se nám moc líbil,vypili jsme 35 piv a sežrali co se dalo,zazpívali jsme si a šli spát.

28.9.

Ráno:Oldovi je blbě,asi šel vsřelit branku.Rozbila se nám sprcha, pořád protéká.Holeček polyká chrchle a říká,že už ho to nebaví. Také ráno zjistil,že se mu neklepou jenom ruce,ale i nohy. Prohlídka parku -zkamenělý stromy byly pěkný,akorát Holeček je znuděnej,že tu nemají hamburgry a sendviče.Tankování(24$) CANYON DE CHELLY, sestup do kaňonu,prohlídka White House-zbytky indiánského obydlí (puebla).Potom jsme jeli na vyhlídku podívat se na SPIDER ROCK- dost dobrý.Večeře v restauraci Burger King. Za 10 baků jsme dostali šest „dablburgrů“,troje frity a tři střední nápoje.Spíme v Kayentě (pěkná indiánská díra)v campu za 10 baků a ve sprchách jsou brouci-fuj.

29.9.

S Oldou jsem vypustil fekál děravou hadicí.Jeli jsme do MONUMENT VALLEY Potkali jsme pět Čechů,dali jsme si s nima pivko a panáka a jeli s camperem do údolí.Sice si na nás všichni ukazovali,ale ušetřili jsme 100 baků.Zastávka v osadě Blending,kde jsme se super nažrali v jedné hospůdce a jedem směr CANYONLANDS.Před Moabem jsme zastavili na parkovišti pro tiráky u super parku. Udělali jsme kuřata a karbanátky na grillu,dali pár oldíků a šli spát.

30.9.

Vjeli jsme do CANYONLANDS na vyhlídku kolem COLORADO RIVER ,ale zvolili jsme špatnou cestu.Trochu teréní vložka,všichni tam jezdili v džípech,akorát my v camperu.Asi po jedné hodině hrozný jízdy(Holeček si asi třikrát myslel,že se převrátíme a šel si radši lehnout),jsme to otočili a vrátili se.Potom prohlídka ARCHES N.P. -oblouky.Šli jsme dvě malý tůry(celou cestu zase Holeček nadával,že to jsou samý šutry).Potom odjezd do Idaha Falls nejdelší etapa 500 mil. Spíme na parkovišti ve městě Pocatello 50 mil od Idaho Falls.Dvakrát tankování(2×32$). Dáme béžovku,špagety a jdeme chrápat.Zítra nás čeká Yellowstone

1.10.

Trochu jsme zaspali,vstávali jsme asi půl jedenáctý.Vyrazili jsme na cestu a po dvoustech metrech jsme narazili na supermarket ALBERTSON a udělali nákup za 180 baků.Nažrali jsme se kuřat s bramborem a salátem a jedeme dál.Jsme v Yellowstone N.P..Spíme v campu GRANT VILLAGE dvě noci za 30 dolarů.Cestou do campu jsme viděli losy a bizony.Na večeři nás pozval Zdeněk do největšího srubu na světě OLD FAITHFUL INN,kde jsme se pěkně nacpali.Dali jsme si pořádný steaky a lahvinku vína.

2.10.

Ráno v Yellowstone-docela slušně prší,ale přesto vyrážíme na prohlídku parku.Viděli jsme gejzíry a jezírka vodopády- UPPER a LOWER FALLS.Spoustu bizonů a losů,také dva soby. Večer jsme zase v campu a děláme si venku BBQ.Je hrozná zima, mrzne,dáváme pivko v autě a mezi tím nám svině liška ukradla z grilu steak!V lese řve spoustu zvířat,ale medvěda jsme zatím neviděli.Taky nejde vypouštět fekál,ale zato nemrznem,protože jsme konečně zjistili,jak pustit topení.

3.10

Trochu jsme si přispali.V noci bylo venku -6°C a ráno začalo trochu sněžit.Po Yellowstonu jsme najeli asi 200 mil.Na noc jedeme do westernového městečka JACKSON HOLE,kde jsme navštívili internetovou kavárnu přečíst si noviny.Návštěva muzea Věř nebo ne-dost dobrý.Spíme na parkovišti,dáme pivko a jdem spát.

4.10.

Vyjíždíme z Jackson hole.Snídaně v Burger King.Cesta přes hory za nechutný vánice.Jezero BEAR LAKE.Vjíždíme do SALT LAKE CITY, prohlídka muzea u jezera.Dali jsme svačinku-sendviče v BLIMPIEsubs & salads-super. Cesta po I-15,spíme na parkovišti u FILLMORE,pečeme karboše, pijeme pivko,trochu jsme se picli,Olda se furt řehtá jako kretén. Parkujeme u nějakých klád a Holeček furt plaší ,že ráno pro ty klády někdo přijede(přitom jsou tu asi pět let).Zítra doufám dojedeme do Vegáče a pořádně se nažerem.Upekli jsme sekanou nic-moc.

5.10.

Snídaně u SUBWAY Celý auto smrdí od sekaný.Jedeme do BRYCE CANYON.Letěli jsme na výlet vrtulníkem-super lepší než v letadle.Stále nemůžeme vypouštět fekál,vyhodili jsme sekanou,Holeček si vzal čistý triko. Bryce canyon jsme viděli jen z vrtulníku,protože jsme opravovali ventil na vypouštění fekálu.V servisu se jim do toho evidentně nechtělo,tak to Holeček ze Zdeňkem nakonec opravili.ZION N.P. jsme projeli celkem v rychlosti,protože se začínalo stmívat. Poslední svačinka v Subway a jsme znova v LAS VEGAS.Olda a nejvíc Candátje jak na trní,celou cestu se ptal kdy,tam budem.Dáváme Béžovku(Becherovku)a vyrážíme do ulic(Holeček se dokonce umyl).Pprošli jsme pár casin,najedli se ve Frontieru a šli jsme se podívat na Fremont Street.

6.10.

Oběd v hotelu SAHARA – vše co sníš za 4.49$ !!! Já a Olda jsme se přežrali.Zajezdili jsme si ve formuli INDY CAR (trenažer) a zahráli nějaké automaty a vyrážíme do SAN DIEGA.V San Diegu spíme v super campu za 24 baků 200 metrů od moře a 20 metrů od bazénu.Proběhla koupel, udělali jsme BBQ a dali pár pivek.Podruhý za jeden den jsem se přežral.

7.10.

Ráno koupání v moři,odjezd do SEA WORLD. Super šou s delfínama a kosatkama,žraloci tučnáci atd. Výlet vrtulníkem na polární stanici.Lední medvědi. Odpoledne návštěva Mexika.Jeli jsme autobusem do centra (takovou pikslou jsem v životě nejel)do centra TIJUANY. Tam jsme navštívili hospodu-moc dobrý pivko Pacifico. Courání po krámech a nakonec jsme skončili v místním baru se sriptýzem.Potom jsme si vzali taxika(taky piksla),ten nás odvez na hranici.Stavili jsme se v Burger Kingu a jedeme do LOS ANGELES. Spíme v L.A kousek od LONG BEACH.

8.10.

Návštěva UNIVRESAL STUDIOS HOLLYWOOD . Super atrakce:Návrat do budoucnosti,Jurský park.Filmová studia King Kong,Čelisti a různá představení- Vodní svět. Parkujeme v ANAHEIMU před supermarketem a popíjíme pivko

9.10.

Nákupy.Návštěva DISNEYLANDu.Nic moc spousta lidí,nudné atrakce, akorát horská dráha v zemi budoucnosti byla dobrá.Oběd v restauraci ARBYS,koupání na LONG BEACH-super vlny.Spíme na MALIBU BEACH v campu,dáme pizzu a pivko.

10.10.

Koupání na MALIBU BEACH,lehčí úklid,prohlídka L.A.,oběd v restauraci DENNY`S Návštěva známých v Pasadeně,večeře u Libanonců a pivko v baru Spíme campu v Anaheimu

11.10.

KONEC SRANDY.Balíme a jedeme vrátit auťák,ve 14.55 nám to letí.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .