0
0

Na východě Mallorcy se asi 7 kilometrů jižně od přístavu Porto Cristo nachází krásná a romantická zátoka Cala Mandía. Oblast patří mezi nejvyhledávanější turistické lokality na ostrově. V zálivu vyrostlo příjemné letovisko lemované krásnou písečnou pláží, které nabízí ubytování v luxusních hotelových komplexech. Jejich klienti si mohou užívat pestrý kulturní, sportovní a zábavní program.

Cala Mandía je ideálním místem pro dovolenou pro všechny věkové kategorie návštěvníků. Kromě nádherné písečné pláže a azurového moře zde najdou širokou nabídku vodních sportů, zábavy, možnosti procházek a výborné turistické zázemí. Každý si zde do sytosti může užít plavání, potápění, slunění na pláži, ale také může využít nejrůznějších fakultativních výletů do okolí.

Na své si zde přijdou i cyklisté, kteří mohou vyzkoušet některou ze stezek i vyznavači dalších sportovních aktivit, jako je turistika či golf. Rozhodně si nenechejte ujít prohlídku nedaleké jeskyně Cuevas de Drach nebo návštěvu mořského akvária. Kouzelnou atmosféru zálivu Cala Mandía dokresluje nádherná příroda. Transfer z letiště do Cala Mandía trvá asi hodinu a dvacet minut.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .