0
0

Na pobřeží Costa del Sol se rozkládá útulné přímořské letovisko Cala del Maral, kde žije kolem 4000 obyvatel. Městečko je situováno na jihu Andalusie, v provincii Málaga. Cala del Maral je jakýmsi předměstím známého letoviska Rincón de la Victoria, které je odtud vzdáleno jen 3 km směrem na západ.

Z původně rybářské obce se postupem času s příchodem turistů stalo oblíbené a hojně navštěvované prázdninové středisko, které svým hostům nabízí vše, co potřebují se strávení pohodové a ničím nerušené dovolené. Najdete zde dostatek ubytovacích, stravovacích, zábavních i sportovních zařízení. Centrum je poseto obchody, supermarkety, restauracemi a bary. O večerní zábavu se postarají diskotéky, kluby s živou hudbou a tancem a další podniky.

Na své si zde však přijdou i milovníci klidu a pohodové atmosféry. Relaxovat můžete na krásných písečných plážích, které mají pozvolný vstup do moře a jsou tak vhodné i pro rodiny s dětmi. K dispozici je kompletní plážový servis, pronajmout si můžete lehátka, slunečníky, využívat sociální zařízení a sprchy. Koupání je umožněno v teplé a průzračně čisté vodě Středozemního moře. Vyzkoušejte některý z nabízených druhů vodních sportů, jako je paragliding, surfing, kiteboarding, jízdu na vodních lyžích, šlapadlech nebo skútrech.

Jedinečná je rovněž překrásná a nedotčená okolní příroda, která přímo láká k pěším nebo cyklistickým výletům do okolí. Navštívit byste měli i zdejší pamětihodnosti, které jsou dokladem bohaté historie oblasti.

Z Cala de Maral se můžete pravidelnou autobusovou linkou dostat do okolních letovisek, jako je například Rincón de la Victoria, Marbella či El Palo. Asi jen 10 km směrem na západ leží Málaga a tak byl by doslova hřích ji během pobytu nenavštívit.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .