0
0

V prosluněné Andalusii se na jihu Španělska rozkládá obec Alhendín. Je situovaná v nadmořské výšce 739 metrů a díky skvělé poloze je vyhledávaná jak pro letní tak i zimní turistiku. Necelých 60 km odtud se nachází krásné dlouhé písečné pláže a o něco blíže je to do pohoří Sierra Nevada. Tam si můžete užívat lyžování ve vybaveném středisku.

Kromě lyžování v této horské oblasti můžete provozovat ještě mnoho dalších sportů, jako je třeba snowboarding nebo běžecké lyžování. Připraven je zde sněhový park i 4 km dlouhá běžecká stopa. Středisko nabízí řadu služeb, jako je například lyžařská škola pro děti i dospělé. V létě tyto hory přitahují zase milovníky pěší turistiky. Kochat se můžete překrásnou a nedotčenou okolní krajinou. Alhendín je tak ideální pro všechny, kteří chtějí strávit dovolenou obklopeni přírodou a být daleko od ruchu velkých měst.

Pokud se budete chtít vypravit za poznáním dalších zajímavých míst této oblasti, navštivte 11 km vzdálenou Granadu. Granada patří mezi nejnavštěvovanější lokality v Andalusii. Je to stále se rozvíjející a dynamické město, které si však stále uchovává svůj historický ráz a půvab. Díky univerzitě je město po celý rok plné studentů, díky nimž se zde rozvíjí také kulturní a noční život.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .