Zdravotní péče na Bahamách

Pro občany České republiky není na Bahamských ostrovech smluvně upravena zdravotní péče. Z toho důvodu je nutné si zdravotní péči uhradit v hotovosti. V každém případě si (podobně jako při cestě kamkoli jinam do zahraničí) rozhodně sjednete kvalitní cestovní pojištění na Bahamy, které vám může zachránit rodinný rozpočet. Nezapomeňte, že i banální zákroky mohou v zahraničí vyjít na desítky tisíc korun a hospitalizace se bez problému může vyšvihnout na statisícové či dokonce milionové částky (a v drahých destinacích jako Bahamy to platí obzvlášť).

Mají zde dvě státní nemocnice, jedna je na ostrově New Providence a druhá na Grand Bahama. Státní kliniky jsou na New Providence, Grand Bahama a Out Islands.

Povinná očkování na Bahamy

Pro Bahamy není povinné žádné očkování, zdravotnictví je na velmi dobré úrovni.

V minulosti se vyskytovala horečka dengue. V současnosti je situace již stabilizovaná. Přesto při výskytu zvýšených teplot a náhlého zhoršení zdravotního stavu se doporučuje ihned vyhledat lékaře. Proti tomuto onemocnění neexistuje účinné očkování.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená na Bahamách

Hledáte zájezdy na Bahamy? Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami a různými slevami. Vybírat můžete i dle hodnocení jednotlivých nabídek, k dispozici je řada termínů a cenových hladin, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů na Bahamy, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.