Úvod | Základy cestování | Co všechno si sbalit do kufru na dovolenou?

Co všechno si sbalit do kufru na dovolenou?

Co vše si sbalit do kufru na dovolenou je otázkou, kterou si kladou miliony lidí po celém světě :-)

Jednoznačná odpověď neexistuje, protože každý z nás má jiné potřeby, plánuje jinou dovolenou a všichni cestujeme zcela individuálním způsobem. Díky tomu i obsah našich zavazadel, ať už kufrů, baťohů či krosen, bude zcela jiný.

Pokud ale hledáte orientační seznam, na kterém si můžete jednoduše překontrolovat to nejdůležitější, abyste na nic nezapomněli, jste na MAHALO.cz správně. Máme pro vás přehled toho podstatného, co byste neměli opomenout přibalit :-)

Pokud hledáte seznam toho, co sbalit do krosny, abyste toho netahali na zádech zbytečně moc, podívejte se na speciální článek, kde najdete „optimalizovaný“ seznam toho, co si sbalit do krosny.

Seznam všeho, co si nezapomenout sbalit do kufru na dovolenou

Seznam si můžete stáhnout také v PDF formátu, vytisknout si jej a odškrtávat si jednotlivé položky, abyste u balení nemuseli sedět u počítače :-)

Základ do každého kufru

Jídlo a pití

Oblečení

Hygienické potřeby

Pro pejska

K moři

Pro děti

Jedete-li vozem

Elektronika

Ostatní

 

Co vše si sbalit do kufru na dovolenou je otázkou, kterou si kladou miliony lidí po celém světě Jednoznačná odpověď neexistuje, protože každý z nás má jiné potřeby, plánuje jinou dovolenou a všichni cestujeme zcela individuálním způsobem. Díky tomu i obsah našich zavazadel, ať už kufrů, baťohů či krosen, bude zcela jiný. Pokud ale hledáte …

Přehled hodnocení

Pro každého turistu

Shrnutí: Parádní seznam všecho, co byste si měli (mohli) sbalit do kufru na dovolenou.

Uživatelská hodnocení: 4.78 ( 2 hlasů)
100

6 komentáře

  1. Tak tomu říkám komplexní seznam :-D Zrovna ho tisknu, balíme se na dovču, tak se fakt hodí!

  2. Mohu si vzít cigarety a sirky/zapalovač do příručního zavazadla nebo do kufru? Děkuji za odpověď

  3. Profile photo of Správce

    Dobrý dotaz Lucko, díky za něj! Zapalovač nebo zápalky můžete mít normálně u sebe. Nicméně povolené množství je jeden kus a povolen je jen normální zapalovač, určitě ne nějaký benzínový či jiný podobný s nestandardním plamenem. V odbaveném zavazadle by tuším být ale neměly ani sirky ani žádný zapalovač.

  4. Moc děkuji za rychlou odpověď. A cigarety mohu mít v příručním zavazadle nebo v odbaveném?

  5. Profile photo of Správce

    Cigarety Lucko naprosto v pohodě, ty nemusíte řešit… Jen pozor, že v letadlech i na letištích je zakázáno kouřit. Na letištích jsou vyhrazeny kuřácké zóny.

Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.Povinná pole jsou označena *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>