Blue Style Travel Agency.png
3.07 (16 recenze)
Karolinská 1, 186 00 Praha 8

Cestovní kancelář Blue Style k.s. vznikla v roce 1997 a od svého počátku se díky vazbám svých majitelů zaměřovala především na zájezdy do Egypta a Tuniska. Od té doby však již uběhla hezká řádka let a z cestovní kanceláře Blue Style k.s. je jedna z největších a nejznámějších cestovek v České republice.

To jde ruku v ruce s rozšiřováním nabídky o další destinace, ale v případě CK Blue Style k.s. je nutné dodat, že velice uváženému. Tam, kde řada jiných cestovek přidává desítky destinací, u kterých však často chybí dostatečná kvalita, cestovní kancelář Blue Style přidala jen pár nových zemí, na které se specializuje do dneška.

S CK Blue Style k.s. tak pojedete do míst, která pracovníci CK dobře znají a mohou vám s nimi i dobře poradit.

4 z 4 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Nikdy více
1.8( Komunikace 3.50 | Doprava 1.00 | Ubytování 2.00 | Strava 2.00 | Delegát / Průvodce 1.00 | Odpovídalo nabídce? 1.00 )

S blue stylem jsme cestovali loni naposled. Čachry s odletama, změny hotelu, zmatek, sliby, sliby, sliby a skutek utek.

Doslova nás okradli o 2 dny dovolené, takže POZOR POZOR – první a poslední den dovolené vlastně není dovolená ale doprava, takže to,  že jsme na hotel přijeli ve 21:45 a odjížděli z nej v 2:10 ráno je v pořádku .Dva zaplacené dny v pytli.

Ale koho by to v téhle zemi překvapilo že. My s touhle cestovkou už znova nepojedem, to je jisté. Raději najdeme jinou, která bude organizovat zájezdy aspoň trošku tak, aby to bylo pro klienty výhodné.

3 z 3 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Dobrá cestovka, slušné služby a ceny
4.7( Komunikace 4.00 | Doprava 5.00 | Ubytování 5.00 | Strava 5.00 | Delegát / Průvodce 4.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

Jezdíme s nimi už dlouho, zájezdy kupujeme u jedné malé agentury tady u nás a vždycky jsme byli spokojení. V Řecku nás trošku vypekl delegát s jedním předraženým výletem, ale chybama se člověk učí. V Egyptě jsme zase museli měnit pokoj, ale to jsou všchno věci, se kterými se prostě musí při cestováíní počítat, takže z toho nemá smysl dělat drama.

Jinak doprava, přesuny do hotelů, delegáti, všechno zařízeno profesionálně, s osobnním přístupem a snahou řešit i nestandardní požadavky, což se u tak velkých cestovek nevidí úplně často.

Já Blue Style rozhodne doporučuju, osvědčili se mi více než některé další velké cestovky jako Alexandria, se kterými jsme moc spokojení nebyli…

2 z 2 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Jaký si to uděláš takový to máš
4.5( Komunikace 4.50 | Doprava 4.00 | Ubytování 4.50 | Strava 5.00 | Delegát / Průvodce 4.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

O Blue Stylu toho na netu najdete spoustu a je to tak půl na půl. Půlka lidi si stěžuje jak je ta cestovka blbá, ale že jsou blbý ti lidi to už jim nedochází. Když někdo kupuje zájezd do tuniska do hotelu *** tak nemůže čekat Hilton, že. V Tunisku jsou hvězdičky úplně jinak a kdo tam jede do hotelu s méně než **** je blázen. Možná bych řekla i ****+.

Lidi si stěžujou že jim mění odlety atp., ale za to cestovka nemůže. Já dělala v jedný velký český cestovce a taky jsme to řešili. Je to v režii dopravce, kterej má poslední slovo. Sice jsme na ně tlačili, ale ne vždy to šlo nějak řešit.

Nejlepší jsou lidi, co si stěžujou že po nich každej chce všude bakšiš. Ježíši jeli jste do Egypta/Tuniska/Maroka tak se nedivte!!! Ti lidi tam z toho žijou, je to velká součást jejich příjmu tak co maj dělat?

A super je, když pak jdou lidi do restaurace, přijdou tam jak vidláci a ještě se divěj, že kolem nich pinglové neskáčou jako kolem frantíků nebo němčourů – aby taky jo, když jim nedaj žádný dýško! Dejte jim nějaký drobný a uvidíte další den, jak kolem vás budou poletovat jak mouchy kolem hh***a :-)

Prostě když někdo chce hodnotit cestovku tak ať hodnotí jak bylo vše zorganizováno a jak se staraj delegáti a jestli neměnili hotel (ikdyž ani za to cestovky někdy nemůžou) a jestli bylo vše v pořádku. Nehodnoťte to, že jste v cizí zemi a je tam jiná kultura!!

Já s Blue Stylem byla dvakrát a vždycky bylo vše úplně OK, takže si nestěžuju. Jaký si to uděláš, takový to prostě máš. To platí všude, i tady.

2 z 2 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Smíšené pocity z Blue Style
2.5( Komunikace 3.00 | Doprava 3.00 | Ubytování 1.00 | Strava 4.00 | Delegát / Průvodce 2.00 | Odpovídalo nabídce? 2.00 )

My s nimi byli dvakrát, jednou bylo všechno úplně v pořádku (až na nějaké zmatky s odletem a změnu transferu do hotelu, ale nic strašného), loni jsme byli v Egyptě a to byl děs. Měnili nám čas odletu, hotel byl otřesný, delegáti se sice snažili, ale nic nevymysleli.

V hotelu byly očividně dvě nebo tři kategorie klientů. Nevím podle čeho to bylo rozhozeno, protože i někteří Češi bydleli v krásných pokojích. My měli takový zaplivaný pokoj kde skoro nebylo okno, dusno, hnus. Chtěli jsme to změnit, ale odpovědí nám byly jenom natažené ruce – díky, nebudu vám platit za něco, co už mám zaplaceno. Řekla jsem, že si budu stěžovat, tak to je trošku přimělo něco dělat, pokoj nám změnili, ale o moc lepší to nebylo.

Jinak letovisko hezké, delegáti se jinak snažili (až na kiks na konci dovolené) ale prostě dojem z dovolené byl tím nekvalitním ubytováním fakt hodně dole. A to nás ještě čekal odlet domů, kdy nás delegátka neinformovala, že se odlet posunul o 5 hodin, takže místo toho, abychom seděli na pláži a užívali si, jsme 2,5 hodiny seděli na recepci s kuframa jak blbci a čekali na bus. Až pak se objevil nějaký člověk, který nám řekl, že je to posunuté, tak jsme ty další dvě hodiny aspoň trošku nějak užili, ale bylo to fakt trapné…

Takže nevím, mám z nich všelijaké dojmy.

1 z 1 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Egypt
0.0

Doposud s touto cestovkou žádný problém. Ale letos s blue style naposled. Okradli nás o 2 dny dovolené, odlet z Prahy dopoledne, do hotelu jsme dorazili až kolem 16 . hodiny, takže jeden den v p…., zpět jsme opouštěli hotel ve 22.40 a ráno v 6.00 jsme již byli v Praze. Namísto zaplacených 12ti dní jsme meli pouze 10.Strašne nás to naštvalo! Tohle by si Němci nedovolili a myslím, že ani naše ck, které jsou seriózní. Asi zapomněli, že nejsme úplne blbí a čteme v hotelu nástěnky i od jiných cestovek, kde jsou časy odletů. Již nikdy s ck blue style. Jeřábková

1 z 1 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Mallorca
1.9( Komunikace 1.00 | Doprava 3.00 | Ubytování 0.50 | Strava 1.00 | Delegát / Průvodce 4.00 )

Cestovala jsem s touto CK poprvé a pravděpodobně naposledy. Ubytovali nás v hotelu plném štěnic Playa Blanca, kde nás nechali 3 dny stěhovat se z jednoho pokoje do druhého. Jako by štěnic nebylo málo, tak se k nim přidali ještě švábi a cestovní kancelář nás tedy s velkou pompou přestěhovala do jiného hotelu, kde jsme místo pokoje s balkonem dle smlouvy dostali podzemní kobku ve sklepě pod úrovní bazénu bez možnosti větrání (nebylo tam okno) a nulová bezpečnost. Dovolenou jsme museli ukončit o několik dní dříve, protože hotel měl údajně zamluvenou i tuto příšernou kobku s plesnivou koupelnou, delegátka i přes velkou snahu nebyla schopna zajistit jiné ubytování. Nakonec se ozvala manažerka hotelu Playa Mar (náš provizorní byteček ve sklepě) že nám na zbytek dovolené (3dny) poskytne apartmán, ale pouze za podmínky, že nebudeme reklamovat ani pobyt v Playa Blance a ani pobyt v Playa Mar je to totiž stejný řetězec a chtěli dokonce podepsat doložku o mlčenlivosti, což téměř na konci dovolené opravdu nebyla žádná kompenzace. Jsem velice zvědavá jak se CK postaví k reklamaci, vše včetně nechutných brouků a příšerného ubytování mám zdokumentované a hodlám se bránit mediální i soudní cestou. Horší dovolenou jsem nikdy neměla.

1 z 1 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Dovolená na Krétě
4.5( Komunikace 5.00 | Doprava 5.00 | Ubytování 3.00 | Strava 4.00 | Delegát / Průvodce 5.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

Jeli jsme s touto cestovkou poprvé, po přečtení jsem měla trochu strach co nás čeká, ale vše proběhlo naprosto v pořádku, lety na čas, transfer z letiště i na letiště bez problémů, delegátka byla velmi milá a ochotná, takže za mě určitě doporučuji :)

1 z 1 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Zkušenosti s CK Blue Style Egypt Marsa Alam 10/2016
2.6( Komunikace 2.00 | Doprava 3.00 | Ubytování 4.00 | Strava 3.50 | Delegát / Průvodce 0.50 | Odpovídalo nabídce? 2.50 )

S CK Blue Style jsme byli v 10 měsíci 2016 v Egyptě konkrétně v Marsa Allam. Pobyt jsme si našli dle recenzí na internetu, ale ani z daleka jsem si nebyli jistí zda se jedná o správný hotel.  Při komunikaci s prodejcem na pobočce jsme očekávali  větší zájem, kdy prodejce nebyl moc ochotný zjišťovat představu o pobytu, něco nabízet  apod. Co nás ale zaujalo a né jen nás bylo, že po nastoupení do autobusu na letišti v Marsa, nám bylo několikrát sděleno, že řidiči autobusu a delegátovi máme zanechat bakšiš. Což jsme u EXIM Tours v roce 2015 nezažili. Každý v autobuse tak nějak očekával, že řidič i delegát jsou placeni CK a jedná se o standard dovézt klienta do hotelu. Jsem si vědom životní úrovně lidí v Egyptě, ale  v tom autobuse to  hraničilo s žebráním a bylo to nepříjemné. Když jsem vystoupil a delegát zjistil, že nic nedostane úsměv i vstřícnost byla pryč, udělal co musel a honem pryč. Po cestě zpět se to opakovalo s jiným delegátem a řidičem. Delegát neuměl česky ani slovo. Ale v angličtině krom postupu odbavení nezapomněl zmínit bakšiš pro něj a řidiče a přímo si řekl, že si máme nachystat 2 až 3 dolary, samozřejmě ani zde nikdo nezaplatil. Věc byla dovršena tím, že v cca ve 4 ráno nám tento delegát CK Blue Style  dal během transféru na letiště poměrně podrobný  leták kvality služeb CK Blue Style s hodnocením hotelu. Myslím, že to snad nikdo ani nevyplňoval. Na letišti jme se po příjezdu dozvěděli, že se odlet o dvě hodiny opozdí.  Paradox bylo, že klienti Exim Tours o tom věděli, tuto informaci dostali v čas, v pozdních nočních hodinách. Let se sice dále zpozdil o další dvě hodiny , kdy chápu, že toto zpoždění již  Blue style nemohl nijak ovlivnit ani na to reagovat.

3 z 4 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Moje oblíbená cestovka
4.7( Komunikace 5.00 | Doprava 5.00 | Ubytování 5.00 | Strava 4.00 | Delegát / Průvodce 4.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

Jezdíme s nimi s přítelem (teda snoubencem :o) ) už pár let a nikdy jsme neměli žádný problém. Byli jsme s nimi v několika různých zemí včetně těch arabských a když pominu jinou mentalitu lidí tak zájezd byl vždy zorganizován na jedničku a problémy jsme prostě nezaznamenali. Jasně, jezdíme tam spíše poznávat než hledat chyby v organizaci, ale to už je každého věc.

3 z 4 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Po Tunisku autobusem s Blue Stylem
2.6( Komunikace 4.00 | Doprava 0.00 | Ubytování 4.00 | Strava 4.00 | Delegát / Průvodce 2.50 | Odpovídalo nabídce? 1.00 )

My s nimi byli před asi 3 lety v Monastiru a udělali nám „moc hezkou okružní jízdu“ po Tunisku. Místo toho, abychom přiletěli jako normální lidi do letiště u letoviska jsme přistáli až kdesi u Hammametu a přesun do hotelu trval neskutečných 7 hodin!!!! na hotel v horku busem, kde vzadu nefungovala klimatizace nějak extra dobře a vepředu zase kapala.

Moc děkuju za tento poznávací zájezd, který jsem si neobjednal, znova s cestovkou, která si neumí zařídit tak základní věc už cestovat nemám potřebu. Od té doby jsem byl s několika cestovkami znova v Tunisku a vše bylo vždycky až na drobnosti v pořádku.

2 z 3 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Blue Style je v pohodě
4.5( Komunikace 4.00 | Doprava 5.00 | Ubytování 5.00 | Strava 5.00 | Delegát / Průvodce 3.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

S Blue Stylem jsme byli už několikrát v Řecku, jednou v Egyptě a jednou v Tunisku a nikdy nebyl problém. Služby vždy zajištěné dle katalogu, delegáti se starali (nepředřeli se, ale měli zájem – samozřejmě od nich nelze kupovat předražené výlety, to mají všechny cestovky stejné a nechápu, že s tím nepřestanou), jídlo chutné.

Naposled v Řecku jsme měli krásný hotel s bazénem, což se líbilo hlavně synovi, který se hned první den odřel a v moři ho to pálilo, takže většinu času ležel u bazénu a popíjel džusy.

Za sebe mohu Blue Style doporučit, nebyl s nimi nikdy problém, ale je to velká cestovka takže může vždycky něco zaskřípat. Doporučuju nekupovat nejlevnější zájezdy, člověk se tak vyhne velkému množství potíží, které z ušetřených peněz mohou vyplývat (není to pravidlo, ale to riziko je prostě vyšší). My to tak děláme, raději si připlatíme dva tisíce na osobu a máme pak hezkou dovolenou než abychom škudlili každou korunu a pak se vrátili naštvaní, že všechno nebylo dle představ.

2 z 3 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Hnus!
1.3( Komunikace 2.00 | Doprava 2.50 | Ubytování 0.50 | Strava 2.00 | Delegát / Průvodce 0.50 | Odpovídalo nabídce? 0.50 )

S touhle cetovkou jsme letos byli poprvé a určitě naposled. Nechutný hotel, špína, smrad… Delegát se sice omluvil, ale nic s tím neudělal, že prý je všude plno a že to smrdí nějaký trh nebo co. Nikdy více Blue Style!

1 z 2 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Šecko cajk
4.5( Komunikace 4.50 | Doprava 4.50 | Ubytování 4.50 | Strava 4.50 | Delegát / Průvodce 4.50 | Odpovídalo nabídce? 4.50 )

Doteď sem jezdil s Eximem, ale pak sem našel stejnou nabídku za daleko lepší cenu právě od Blue Style a všechno bylo cajk, takže asi změním dodavatele 😀

Jinak šecko pohoda, starali se, zájezd dobře organizovanej a hotel taky prima.

Za sebe davam 9 z 10 😀

Perfektní servis
4.7( Komunikace 5.00 | Doprava 5.00 | Ubytování 4.00 | Strava 4.00 | Delegát / Průvodce 5.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )
549413_1147730435254178_1228360360134309602_n.jpg
11008597_1146021618758393_6948683617239049604_n.jpg

S touto cestovní kanceláří moc ráda cestuji.  Servis je vždy perfektní a dovolená nádherná.

Lamar resort Abu soma
3.1( Komunikace 2.00 | Doprava 3.00 | Ubytování 5.00 | Strava 3.50 | Delegát / Průvodce 2.50 | Odpovídalo nabídce? 2.50 )

mám bohužel stejný problém jako paní, co psala před rokem. Zaplacená 8 denní dovolená zkrácená na 6,5 dní a že 7 Nocí vlastně 6 !! Myslím že se letadlem neletí 2 dny do Egypta, oba směry trvají, pouhých 9 hod., takže jsme pěkně naštvaný a přes blue style už svamy nikam nepoletime, a nejsme samy, je těch lidí víc co si stezuji. Jenže většina lidí sklopí hlavu a neřeší to. Doufám že blue style napraví svoje chyby a naučí se matiku, protože když si zákazník koupí zájezd na 7 nocí, tak by mel i tu sedmou noc přespat na hotelu a ne ji procestovat domu. Co se týká delegátky, tak děs. Asi 3x za pobyt se dostavila na max 15 min na hotel a pak zas zmizela a to nemluvim o tom že měla půl hodinové zpoždění ani se neomluvila a ještě dodadala že to je jedno. Hotel, skvělý, lidí úžasný, animátoři taky pohodový lidí. Strava stejná dokola, ale neumrely jsme hlady. Jediný co bych vytkla, tak chyběly doledni a odpolední snacky. Až poslední 2 dny u konce měly hambače.

Jediný veliký problém je opravdu ta ztracená noc, která nás mrzí.

Hrůza a děs
1.2( Komunikace 0.50 | Doprava 0.50 | Ubytování 1.50 | Strava 1.00 | Delegát / Průvodce 2.50 | Odpovídalo nabídce? 1.00 )

Zmatky v časech odletu a CK Blue style nás ve finále připravil o dva dny dovolené. Na místo jsem měli dorazit brzy ráno a na hotel jsme se dostali až pozdě večer. A to samé s časem odjezdu. Odjezd z hotelu měl být poslední den v poledne, ale na letiště nás odvezli předposlední den před půlnocí. A ve finále jsme ani necestovali se slíbenou aerolinkou, ale s nějakou příšernou egyptskou.. Celkově CK Blue style velké zklamání..

Zobrazuji 16 výsledků
Blue Style Travel Agency.png před 4 roky
549413_1147730435254178_1228360360134309602_n.jpg před 3 roky od KM Matysova v Perfektní servis
11008597_1146021618758393_6948683617239049604_n.jpg před 3 roky od KM Matysova v Perfektní servis
Zobrazuji 3 výsledky