Hledáte skvělý tip na výlet pro celou rodinu, kde by se bavil i tatínek a děti by nadšeně otestovaly všechny atrakce? Navštivte Rodinný zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou. Udělejte si radost s celou rodinou, zážitkový park nadchne děti i dospělé. Zapojte se také do poutavých her a užijte si relax se svými dětmi! Jednotlivé atrakce mají různou obtížnost a do většiny z nich se mohou připojit jak malé, tak starší děti i dospělí. Pro letošní rok je zde pro vás přichystáno mnoho novinek.

Užijte si putování ne Cestě kouzelníka Kellyho s herními atrakcemi pro děti všech věkových kategorií. Cílem je získávat, při plnění úkolů a procházení jednotlivých aktivit, body do herní karty. Na konci vás čekají krásné odměny a Kelly vás také naučí nějaké to kouzlo. Navštívíte cestou Pohádkové sklepení, kde budete hledat, ve spleti tajných uliček, správnou cestu za pokladem. Potkáte na ní nejednu živou pohádkovou bytost. Například ježibabu Popletu, vílu, čerta, vodníka, skřítka a další. Kouzelní tvorové pro vás mají připravené nelehké úkoly a hlavně spoustu zábavy. Zasednete do lavic v čertovské škole, ochutnáte žížalí polévku paní ježibaby, ztratíte se ve skříňovém labyrintu a v pekle vás převáží na váhách hříchů.

Pro chytré hlavy je připravena hra Tajemném šifrování. Pro romantické duše zase dobrodružná cesta Zámeckým bludištěm plným kvízů a překážek. Za jejich překonání budou pro vás odměnou další body do hracích karet.

Rodinný zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

Rodinný zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

Kreativitě a nápadům se u Fábuly meze nekladou

Šikovným dětem a rodičům se bude líbit ve Tvořivých dílnách. Najdete zde mnoho možností, jak se realizovat a odnést si třeba ručně malované triko nebo vlastní originální dřevěnou hračku. Můžete si vybrat z malování na všemožné materiály, práce se dřevem, pískování, tvoření z včelího vosku; vyzkoušet cukrářskou dílnu a vlastnoručně si vyrobit upomínku na Rodinný park Fábula a ještě za to získat další bodydo karty.

Pokud budete chtít prožít 100% pohádkovou atmosféru, převléknete se v Půjčovně kostýmů za krále, princeznu, loupežníka, či třeba vodníka a prožijete v roli kouzelné bytosti klidně celý den. Z fotokoutku si pak odnesete krásnou památku na výlet v pohádkové říši Fábula. Zábavu s celou rodinou si užijete v Obřích společenských hrách, které jsou zapsány v knize českých rekordů Agentury Dobrý den.

Zažijete zábavu, dobrodružství i adrenalin

Žhavou novinkou je Úniková hra – Útěk ze žaláře, která se celá odehrává v autentických vězeňských celách. Ocitnete se v roce 1952 a prožijete napínavý příběh neprávem vězněného hrdiny. Vaším úkolem bude dostat se v časovém limitu 30 minut na svobodu.

Království hlavolamů pro malé a velké, podle jejich obtížnosti, můžete vyzkoušet svoje logické myšlení, rychlost a postřeh. Naleznete zde třeba 50 cm velkého ježka v kleci a mnoho dalších her.

Ty nejmenší jistě potěší minizoo se zvířátky, jako by zde vyrostla pohádková vesnička. Můžete je i nakrmit, a děti se o nich dozví nějaké zajímavosti. Také se na chvíli můžete stát loutkohercem a rozpohybovat Obří marionetu draka.

Nesmíme zapomenout na Letní amfiteátr, ve kterém se diváci denně baví při divadelních představeních a doprovodných programech při tematických týdenních akcích. Letos se můžete těšit na staročeskou pouť, průvod Krampus čertů, týden princů a princezen, Kamenický hodokvas, Fábulův festival minipivovarů, vepřové hody, Vodnický týden Josefa Dvořáka a mnoho a mnoho dalších.

Děti se mohou po celý den vydovádět na prolézačkách, skluzavkách a dalších atrakcích na Venkovních hřištích a rodiče si mezitím odpočinou třeba na piknikové loučce, na letní zahrádce Hostince u loupežníka Bambitky nebo v Pohádkové cukrárně.

Pokud se budete rozhodovat kam s dětmi vyrazit na výlet za zážitky a zábavou, rozjeďte se do malebného městečka na rozhraní jižních Čech a Vysočiny, do Kamenice nad Lipou. Čeká vás zde originální programová nabídka se širokými možnostmi zábavy a aktivit pro děti i dospělé.  V rodinném zábavním parku Fábula si celá vaše rodina užije zábavu v podobě atrakcí, her a soutěží, a to během prázdninové sezony každý den.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!