Pro mnoho lidí je dovolená v USA velkým snem, přestože si každý z nás pod pojmem zájezd do USA představuje něco zcela jiného.

A právě to je na Spojených státech tak skvělé – každý si zde totiž najde to, co ho zajímá. Ať už byste sem chtěli vyrazit za super výhodnými nákupy, za poznáváním americké kuchyně, naučit se řeč či se v ní aspoň zdokonalit a nebo ať už zde chcete vyrazit poznávat fascinující americká města jako New York, San Francisco či Philadelphia nebo trekovat po opravdu úchvatných národních parcích jako Yellowstone, Grand Canyon, či Arches.

New York

New York

V USA toho je prostě tak strašně moc, že není vůbec šance tuto nádhernou zemi poznat celou během jedné, dvou či deseti dovolených 🙂 A je to dobře, protože vracet se do Spojených států amerických je vždycky radost, ať už tam jedete za čímkoliv. Navíc vzhledem k tomu, že ESTA vízum máte platné 2 roky od vystavení a vystavit další není zpravidla problém (lze využít i vyřízení ESTA víza s garancí vrácení peněz), můžete do USA cestovat v podstatě kdykoli vám to čas a peněženka dovolí.

Většina lidí, kteří jedou na zájezd do USA, směřuje buď do New Yorku, do amerických národních parků a nebo na Floridu do některého z letovisek, kde mohou chytat bronz a lenošit na krásných v podstatě již karibských plážích.

Florida Keys jsou především o krásných plážích a koupání ve vodách Karibiku

Florida Keys jsou především o krásných plážích a koupání ve vodách Karibiku

Je určitě dobré zmínit, že existují specializované zájezdy třeba za nákupy v USA, největší oblibu však bez pochyby mají poznávací zájezdy do USA, které vám umožní poznat ta nejzajímavější místa Spojených států amerických a na kterých vás průvodce seznámí s řadou zajímavostí, které by vám jinak mohly zůstat skryté. Dovolená v USA je prostě skvělá volba pro každého!

Výhled z Glacier Pointu (je vidět skála Half Dome), národní park Yosemite

Národní park Yosemite – jeden z nejkrásnějších národních parků světa

Ať už do USA pojedete za jakýmkoli cílem, dobře se připravte – věřím, že vám v tom pomohou právě naše články zde na MAHALO.cz, ve kterých zmiňujeme celou řadu zajímavostí a zvláštností života či krátkodobého pobytu v USA.

Přeji vám bezva čtení!

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v USA

Chcete-li koupit dovolenou do USA, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů, které sem míří! K dispozici je celá řada zájezdů do USA a podívat se můžete také na aktuální nabídku Last minute zájezdů. Neváhejte, dovolená v USA je bezva!