New Smyrna Beach je malebné přímořské městečko s úžasnými, více jak 13 kilometrů dlouhými, plážemi s bílým pískem. Je zde mnoho parků, galerií, butiků. Město nabízí spoustu možností zábavy, histori, kulturu, vodní sporty, pláže, přírodu, golf, tenis. Je ideálním místem pro dovolenou.

Město se rozkládá na ploše asi 30 km2.New Smyrna Beach je hrdá na to, že je zde uvolněná atmosféra bez hluku a davu lidí. Je to ideální místo pro pobyt na pláži nebo ve vodě. Nabízí vynikající podmínky pro pobřežní rybolov, golf, návštěvu historických památek a možnost užít si přírody zblízka. Nabízí rovněž nákupní a stravovací podmínky podél historické Flagem Avenue a Canal Street.

New Smyrna Beach

New Smyrna Beach

Máte-li rádi dlouhé a široké písčité pláže, pláže v New Smyrna patří údajně mezi nejlepší podobné pláže na světě. Najdete jich tu 13 kilometrů s bílým pískem, na kterých je mnoho veřejných parků. Surfaři nemusí mít strach ze žraloků. Ti tu sice jsou, ale napadení žralokem je zcela vzácné.

Můžete si pronajmout malé roztomilé plážové kočárky, které jsou určené k jízdám po pláži. Maximální povolená rychlost je 10 mil za hodinu a musíte se držet mimo pískové duny.

Zajímavosti New Smyrna Beach

Smyrna Dunes Park

Smyrna Dunes Park je u severního cípu New Smyrna Beach poloostrova a je obklopen ze tří stran vodou, takže návštěvníci sem mohou přijet buď po souši, nebo po moři. Je zde zřízen park, který je domovem mnoha zvířat, ptáků, plazů, mořského života a vegetace.

Smyrna Dunes Park

Smyrna Dunes Park

V nabídce jsou procházky v přírodě s průvodcem a vzdělávací programy.

Umění v New Smyrna Beach

New Smyrna Beach je známá podporou umění. Domov zde má Atlantské centrum pro umění. Mnoho galerií na Canal Street a po celém městě se specializuje na místní keramiku a krajinářské umění. Canal Street je známá také svými starožitnictvími.

Na Flagler Avenue najdete módní butiky. Vyskytuje se tu také mnoho venkovních restaurací a bister.

Marine Discovery Center

Marine Discovery Center je mořské vzdělávací zařízení na světové úrovni. Centrum nabízí návštěvníkům skvělý způsob, jak poznat všechny přírodní krásy New Smyrna Beach. Nabízejí komentované prohlídky, jež poskytují detailní pohled na místní přírodu. Všichni průvodci jsou ověření přírodovědci.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená New Smyrna Beach

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace New Smyrna Beach je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace New Smyrna Beach či Last minute nabídek do USA.