Avsallar v minulosti býval malou rybářskou vesnicí. Dnes nabízí široké pláže s jemným pískem a drobnými oblázky. Pláže místy přeruší romantické útesy. Přesto, že ve městě vyrostly hotelové komplexy, zůstalo zde zachováno dostatek zelených ploch se stromy. Na řece Alara, která městem protéká, zůstala zachována stanice karavan, která pamatuje již 13. století.

Co nabízí Avsallar

Nedaleko od letoviska Alanya leží kouzelné město Avsallar, které patří k nekrásnějším částem Turecké riviéry. Získá si vás jedinečná architektura, místa s tradičními tureckými prvky a krásné oblázkovo-písčité pláže. V Avsallaru si užijete vodní sporty, výletní plavby lodí do okolí nebo nákupy v turistických centrech. Po večerech se můžete oddávat širokým nabídkám nočního života.

Avsallar Avsallar

© Sergey Kohl / Shutterstock.com

Mořské dno bývá často kamenité, proto je umožněn přístup do moře z mola.

Pro rodiče s dětmi se tu nachází několik pláží s mírným přístupem do moře.

Město Avsallar nabízí množství obchodů, barů, kaváren a restaurací s možností ochutnat typickou tureckou kuchyni.

Můžete se vydat na výlety po okolí. Zajímavý je amfiteátr v Aspende, nedaleký národní park Köprülü nebo jeskyně přístupné z moře.

Další možností je návštěva města Karaburun. V antických dobách se jmenovalo Justinino, které dosud nebylo archeology zcela odkryto.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Avsallar

Klikněte pro zobrazení nabídky Avsallar: zájezdy nebo Avsallar: Last minute a vyberte si tu nejzajímavější dovolenou v destinaci Avsallar!