North Island je jeden z nejvíce úrodných seychelských ostrovů, a proto je obýván drobnými rolníky, kteří zde pěstují zeleninu, kokosové ořechy a věnují se rybolovu.

V roce 2003 zde byl otevřen nový hotel, který nabízí turistům takzvaný „bosý luxus“. Hotel se přepracovává – pod názvem Noemova archa – do podoby rezervace a snaží se přetvořit ostrov do doby před osídlením lidmi.

North Island North Island

© Hotels In Heaven®, www.hotelsinheaven.com

Jedním z cílů je také zachránit ohroženou faunu a flóru na ostrově.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 5 hvězdy
    5 / 5 (1 )
  • 100%
  • (1) Recenze

Summary:

Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Dokonalý exotický ráj!

dne 2015-03-24 20:18:36

Ostrov North Island je jedním slovem Exotický ráj. Nedá se to popsat jinak, je to tady prostě dokonale krásné! Nikdy v životě jsem tak nádherné místo neviděla a i když dovolená tady byla dost drahá, jsem ráda, že jsme si na ni našetřili a jeli sem a nespokojili se s nějakou levnější variantou. Už jen to, že sem letíte vrtulníkem je zážitek sám o sobě, protoe vidět korálové útesy a hejna delfínů z výšky je prostě nádhera a jsem šťastná, že jsem měla to štěstí takovou krásu vidět.
Ostrov je moc příjemný, ubytování je tady v příjemných bungalovech, o které se stará armáda pracovníků resortu, kteří se velice starali o naše pohodlí.
Dovolím si radu na konec - pokud byste sem jeli, dejte si velký pozor, kdy se budete vracet zpět na Mahé na letiště. Vím, že počasí na Seychelách se může kdykoli změnit v bouři a naopak a vrtulník pak nemusí letět, tak raději mějte připravený záložní plán, kdybyste nestihli váš let. My příště pro jistotu před odletem strávíme několik dní na některém z ostrovů u letiště,abychom měli jistotu, že nás počasí neodřízne od cesty domů.Dovolená North Island

Zajímala by vás nabídka zájezdů do destinace North Island? Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů či Last minute, které North Island nabízí. Případně se podívejte i na další zájezdy na Seychely, nebudete litovat!