Zakynthos je jeden z nekrásnějších a nejzelenějších řeckých ostrovů. Velký vliv na to má právě jeho podnebí a klimatické podmínky.

Pokud se rozhodnete tento ostrov navštívit, doporučujeme přijet v období letní sezony, kdy teploty atakují příjemných 30°C. O něco nižší, ale přesto příjemné teploty okolo 25°C zde ovšem panují po celé léto. Milovníci soukromí a klidnější dovolené by měli zvolit období mimo sezonu, kdy není ostrov tolik turisticky navštěvovaný. Ti z vás, kteří upřednostňují krásy probouzející se přírody, určitě nepohrdnou návštěvou ostrova v jarním období, kdy je zde ještě relativně prázdno a máte možnost podnikat výlety do okolí a v klidu se kochat  kvetoucí přírodou. Pokud ovšem chcete navštívit ostrov až po skončení sezony, počítejte s chladnějším počasím a hlavně s častějším deštěm.

Aktuální počasí na Zakynthosu a předpověď na další dny

[forecast location=“zakynthos,greece“ location_title=““ numdays=“20″ language=“CZ“ datelabel=“d.m.Y“ measurement=“metric“ layout=“table-vertical-upraveno“ showdata=“alert,highlow,daynames,pop,icon,text,conditions,date“]

Průměrné teploty na ostrově Zakynthos

Následující graf uvádí průměrné nejvyšší a nejnižší denní teploty v jednotlivých měsících roku. Nezapomeňte ale, že na sluníčku mohou být teploty o dost vyšší!

Srážky na ostrově Zakynthos

Na grafu uvidíte průměrný měsíční úhrn srážek a také průměrný počet deštivých dní v jednotlivých měsících roku.

Počet hodin slunečního svitu během dne na ostrově Zakynthos

Tento graf přehledně ukazuje průměrný počet hodin během dne v jednotlivých měsící roku, po které svítí slunce.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Řecku

Chtěli byste vyrazit na zájezd do Řecka? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Řecko nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená v Řecku je skvělá volba!