Letovisko Skala Sotiros leží na západním pobřeží ostrova, asi 20 kilometrů od hlavního města Limenas. Tato bývalá rybářská vesnice, obklopena kopci se spoustou zeleně, patří ke klidným turistickým střediskům.

Ubytování zde najdete v několika hotelech a apartmánech, jež jsou umístěny mezi vzrostlými keři a stromy.

Pláž v letovisku Skala Sotiros

Pláž v letovisku Skala Sotiros

V místních tavernám, restauracích, kavárnách a barech můžete okusit tradiční řecké speciality, především ryby a dary moře, ale připraví vám i pokrmy kontinentální nebo mezinárodní kuchyně. V malých obchůdcích a na tržišti nakoupíte vše potřebné.

Pláž Skala Sotiros je pokryta pískem a mořská voda je nádherně průzračně čistá. Na pláži najdete i v plné sezóně vždy dostatek místa, nikdy zde nebývá plno. Okolo pobřeží vede pás mělčin, což vyhovuje zejména dětem a málo zkušeným plavcům. K pronajmutí tu nabízí slunečníky a lehátka.

Skala Sotiros

Skala Sotiros

Okolní krásná příroda láká k pěším výletům. Po horských cestičkách se dostanete do tradičních vesniček nebo vystoupáte až na vrcholky hor a budete obdivovat nezapomenutelné výhledy do širokého okolí.

Z blízkého přístavu se trajektem dostanete až do vzdálenějších míst ostrova.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Skala Sotiros

Láká vás Skala Sotiros? Hledáte-li zájezdy do destinace Skala Sotiros, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Skala Sotiros, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.