Letovisko Platanias leží na půli cesty mezi známými letovisky Koukounaries a Achladies na jihu ostrova. Jakoby jeho součástí je menší letovisko Agia Paraskevi.

Pláž v Platanias

Pláž v Platanias

Dlouhá pláž je pokryta jemným zlatavým pískem, mořská voda je průzračně čistá a atmosféru dokreslují okolní zelené kopce. Přechod do moře je prudký, a proto je nebezpečný pro malé děti a málo zdatné plavce. Široká je nabídka vodních sportů a projížděk po vodě.

Přímo na pláži se nalézají plážové bary a taverny, raritou je malý kostelík uprostřed pláže, ve kterém probíhají v polovině června náboženské oslavy.

Platanias

Platanias

Okolí této destinace je vhodné pro pěší túry a dlouhé procházky do borových lesů a olivových hájů. Cestou narazíte na kláštery a malebné kostelíky.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Platanias

Chcete-li vyrazit na dovolenou do Řecka a zajímá-li vás přímo destinace Platanias, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů, které sem míří! K dispozici je celá řada zájezdů do Řecka a podívat se můžete také na aktuální nabídku Last minute zájezdů. Neváhejte, dovolená v Řecku je bezva!