Letovisko Koukounaries leží na nejzápadnějším cípu ostrova, asi 12 kilometrů do hlavního města Skiathos. Zdejší zvlněná krajina je porostlá hustými keři, olivovníky a borovicemi.

Koukounaries

Koukounaries

Středisko patří k nejnavštěvovanějším na celém ostrově. I když je středisko mezi turisty populární, je tu poměrně klid. Většina návštěvníků tráví čas na pláži a večer na procházkách po okolí nebo v tavernách a restauracích.

Ty nabízí tradiční řecká jídla, zejména ryby a jehněčí. Jsou zde i restaurační zařízení s kontinentální kuchyní. Krásné večery můžete trávit nad sklenkou dobrého místního vína. Za živější zábavou vyrazte do nedalekého hlavního města.

Pláž Agia Eleni v Koukounaries

Pláž Agia Eleni v Koukounaries

Ubytovací možnosti zahrnují hotely, soukromé pokoje i kempování.

Pláž v letovisku Koukounaries (Agia Eleni) je prý nejkrásnější na ostrově a řadí se také k nejfrekventovanějším. Je pokryta jemným bílým pískem. Voda je mělká a průzračná. V nabídce je pronájem lehátek a slunečníků. Můžete zde provozovat řadu vodních sportů a plážových her. Na své si přijdou i milovníci šnorchlování a potápění. Nechybí samozřejmě ani nezbytné občerstvení.

Agia Eleni

Agia Eleni

Kromě hlavní pláže najdete v okolních zálivech několik menších pláží, jež vám poskytnou dostatek soukromí.

Okolí letoviska poskytuje možnosti pěších výletů do lesů a hájů v přírodní rezervaci. Nedaleko resortu se nachází hustý borovicový les, jenž ukrývá jezírko Strouflias.

Jezírko Strouflias

Jezírko Strouflias

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Koukounaries

Láká vás Koukounaries? Hledáte-li zájezdy do destinace Koukounaries, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Koukounaries, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.