Agia Paraskevi je malá pláž ležící v malé zátoce asi 6 kilometrů od hlavního města Skiathos, na jihozápadním pobřeží ostrova. Své jméno dostala podle stejnojmenného kostela v blízkosti pláže. Slaví se zde každoročně v červnu náboženský svátek.

Agia Paraskevi

Agia Paraskevi

Ubytování je umožněno v některém s mnoha hotelových komplexů nebo můžete využít místní rodinné penziony a apartmánové domy. Vše je obklopeno zelení, jež poskytuje příjemný stín.

Turistické středisko Agia Paraskevi se stalo vyhledávanou destinací, zejména rodinami s malými dětmi. Zdejší páž je pokryta pískem a mírně se svažuje do vody. Pláž nabízí i dostatek vodních sportů. Vyžít se můžete při vodním lyžování, plachtění, paraglidingu, jízdě na lodích a vodních skútrech. Můžete si zde také zarybařit.

Zátoka u Agia Paraskevi a Platanias

Zátoka u Agia Paraskevi a Platanias

Nákupní možnosti tu nejsou příliš široké, avšak základní potraviny, běžné zboží nebo suvenýry zde samozřejmě nakoupíte. Na větší nákupy musíte vyrazit do hlavního města.

Ve středisku objevíte dostatek taveren a barů, ale noční život zde není příliš divoký. Jen některé větší hotely mají svůj vlastní večerní a noční program. Po západu slunce se většina návštěvníků vydává do taveren a kaváren nebo na romantické procházky po pláži. Pokud byste si chtěli užít rušnější noční život, zajeďte si do blízkého hlavního města, kde je široká nabídka nočních klubů a diskoték. Do města jezdí pravidelná autobusová linka.

Máte-li rádi pěší túry, vydejte se do okolních lesů a hájů, které se svažují až k ostrovním plážím.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Agia Paraskevi

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace Agia Paraskevi a nebo další spoustu zájezdů do Řecka. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci Agia Paraskevi a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!