Letovisko Achladies leží na východním pobřeží vzdáleném 5 kilometrů od hlavního města ostrova Skiathos. Středisko je obklopeno zelenými háji a nabízí klid a pohodu pro všechny věkové kategorie. Výhodné je také pro rodiny s dětmi. Najdete tu několik taveren a barů. Na pobřeží stojí kvalitní hotely a rodinné penziony, jež nabízí kvalitní ubytování. Většina ubytovacích kapacit stojí přímo na pláži Achladies Beach.

Pláž v Achladies

Pláž v Achladies

Zdejší pláž je pokryta jemným zlatavým pískem a mírně se svažuje do moře. K dispozici jsou lehátka a slunečníky. Mořská voda je průzračně čistá. Jsou zde připraveny také mnohé vodní sporty, šnorchlování potápění, surfování, jízda na vodních skútrech nebo vodních lyžích.

Večer a v noci si zde užijete zasloužený klid. Pokud chcete zažít živější noční zábavu, vydejte se do hlavního města Skiathos.

Výhled z Achladies

Výhled z Achladies

Okolí Achladies je plné zeleně. Jestliže budete mít dost válení na pláží, jedná se o výborný výchozí bod k poznávání vnitrozemí ostrova. Samotné středisko Achladies je klidnou, relaxační oázou s písečnou pláží a průzračnými mořskými vodami. Vstup do vody je zde (stejně jako ve většině střediscích ostrova Skiathos) velice pozvolný, vhodný i pro malé neplavce.

Základní potraviny, nápoje, suvenýry a některé další zboží si můžete nakoupit v malých obchůdcích a marketech.

Achladies

Achladies

Na větší nákupy a za zábavou se vydejte do blízkého hlavního města. U každého většího hotelu je zastávka pravidelné autobusové linky. Vzhledem k tomu, že to není do hlavního města daleko, můžete se tam vydat i pěšky. Je to příjemná procházka podél pobřeží a cestou se můžete vykoupat na krásné pláži Vasilias Beach.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Achladies

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Achladies je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Achladies či Last minute nabídek do Řecka.