Letovisko Limnionas leží na jihozápadním pobřeží ostrova pod horou Kerketeas. Limnionas je tradiční vesnička, která se rozrostla v klidné rekreační středisko. Břehy tu jsou lemovány pěknými zálivy a zátokami.

Středisko je kryté před nepříjemnými větry a je vhodné pro všechny věkové skupiny.

Limnionas z výšky

Limnionas z výšky

Možnosti nákupů nejsou v letovisku Limnionas příliš velké, ale několik obchůdků uspokojí všechny vaše základní potřeby. Nakoupíte zde potraviny, nápoje, čerstvé pečivo, ovoce i zeleninu. Narazíte tu i na obchody s plážovými potřebami a na poštu.

Pláž letoviska je pokryta hrubým pískem, na mořském dně leží oblázky. Doporučuje se použít obuv do vody. K dispozici jsou lehátka a slunečníky.

Na své si přijdou i příznivci potápění a šnorchlování. Moře je zde bohaté na mořské živočichy. Objevit můžete i mořské jeskyně.

Pláž v Limnionas

Pláž v Limnionas

V nabídce jsou taktéž další vodní sporty, vyjížďky na loďkách, šlapadlech a člunech.

Na pláži je také dostatek možností k občerstvení.

Dětem uděláte radost, když se vydáte na nedalekou pláž Psili Ammos. Voda je zde obzvlášť teplá. Pláž pokrývá jemný písek, na němž si vaše děti mohou stavět pískové stavby.

V letovisku Limnionas nehledejte rušný noční život. Diskotéky a noční kluby zde nejsou. V příjemných tavernách vám ale nabídnou dobré jídlo a pití a po večerech zde můžete posedět při svitu svíček.

Krásná okolní příroda vybízí k výletům a pěším túrám. Vypravit se můžete i do vyšších nadmořských výšek. Cestou narazíte na tradiční řecké vesničky a na klášter vysoko v horách.

Limnionas

Limnionas

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Limnionas

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Limnionas je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Limnionas či Last minute nabídek do Řecka.