Letovisko Kokkari leží na severním pobřeží Samosu, asi 10 kilometrů od hlavního města Samos (Vathy). Je to jedno z největších a nejoblíbenějších turistických středisek na ostrově Samos. Je vhodné pro všechny skupiny rekreantů, od rodin s dětmi přes aktivní mládež až po starší páry, které vyhledávají romantiku.

V letovisku se dá ubytovat v množství ubytovacích zařízení všeho druhu. V nabídce jsou klasické rodinné apartmány a studia i dražší luxusní hotely.

Je zde dostatek obchodů, jak těch se základními potravinami, tak se suvenýry a dárkovým zbožím. Větší nákupy pořídíte v blízkém hlavním městě, jež je plné obchodů s keramikou, oblečením, šperky a dalším zbožím.

Místní restaurace a kavárny nabízí tradiční řeckou kuchyni. Je zde mnoho rodinných restauračních zařízení se specializovanou nabídkou pokrmů z mořských ryb, připravovaných na desítky způsobů. Najdete zde i internetovou kavárnu.

Kokkari

Kokkari

Okolí Kokkari tvoří nízké kopce s piniemi a olivovými háji, které dovolují severním větrům proniknout až k plážím a vytváří ideální podmínky pro vodní sporty, zejména surfování.

Vybrat si můžete z mnoha velkých oblázkových pláží. Objevíte tu také dvě menší, které nabízí ničím nerušený klid. Pronajmout se dají lehátka a slunečníky. V nabídce jsou také možnosti vodních sportů, pronájem kajaků, windsurfing.

Jeden z poloostrovů u Kokkari

Jeden z poloostrovů u Kokkari

Nedaleká pláž Lemonakia umožňuje opalování v horkém, zářivě bílém písku. Na pláži Tsamadou se rozkládá rovněž úsek pro nudisty. Obě pláže patří k nejlepším na ostrově.

V letovisku Kokkari si dosyta užijete rušného nočního života. Z mnoha taveren se po večerech ozývá živá hudba i diskotéky, jež lákají k tanci a poslechu a do rána.

Pláž v Kokkari

Pláž v Kokkari

Ti, kdož nejsou příznivci bujarých večerů, se mohou věnovat romantickým procházkám po plážích a zaposlouchat se do šumění moře a uklidňujících vln, které se rozbíjejí o pobřeží.

Kokkari si vás podmaní jedinečnou prázdninovou atmosférou.

Až vás omrzí lenošení na pláži, vydejte se třeba do vnitrozemí ostrova a navštivte malebné vesničky, jež jsou úplně odtrženy od moderního světa.

Místní dopravou se dostanete do hlavního města a do městečka Pythagorion.

Pláž u Kokkari

Pláž u Kokkari

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Kokkari

Zaujal vás náš článek o destinaci Kokkari v Řecku? Chtěli byste sem vyrazit na zájezd? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Kokkari nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená v Řecku je skvělá volba!