Letovisko Ialyssos leží na severozápadním pobřeží ostrova mezi letištěm a hlavním městem Rhodos, asi 10 kilometrů od hlavního města.

Dostanete se sem po hlavní silnici. Letovisko nemůžete minout ani pokud sem jedete po severozápadní straně.

Pláž v Ialyssos

Pláž v Ialyssos

Ialyssos je velmi moderní turistické středisko a stále si zachovává zdání klidu a pohody. Nachází se zde několik luxusních hotelových komplexů a současně množství malých rodinných apartmánů se zahradami, předzahrádkami a spoustou zeleně.

Na širokých ulicích je spousta malých obchůdků, taveren a barů s nabídkou denní i večerní zábavy. Při svém pobytu určitě navštivte kafetérii ve věži bývalého větrného mlýna. Hned vedle se rozkládá velké dětské hřiště ve tvaru pirátské lodi. To vše se nalézá prakticky na pláži.

Restaurace a kavárna ve větrnném mlýně

Restaurace a kavárna ve větrnném mlýně

Po Ialyssos jsou pěkné procházky zejména směrem k hlavnímu městu nebo k turistickému středisku Kremasti. Pobřežní cesta je v některých úsecích lemována vysokými stromy.

Pláž v letovisku Ialyssos je 30 – 50 metrů široká a vytváří rovný pruh bez výběžků, zátok a zákoutí. Pokrývá ji směs písku s většími či menšími oblázky. O návštěvníky je tu po všech stránkách dobře postaráno. Najdete tu spoustu barů, taveren a půjčoven. V moři někdy bývají větší vlny, avšak ráno je hladina klidnější.

Ialyssos

Ialyssos

Turistické středisko má dobré autobusové spojení s hlavním městem ostrova, takže si sem bez problémů můžete udělat výlet a poznávat jeho krásy.

Tento resort je vhodný pro všechny věkové kategorie. Ve velké míře ho využívají milovníci vodních sportů. Nachází se zde vyhlášená škola windsurfingu.

Turecká pevnina při pohledu z letoviska Ialyssos

Turecká pevnina při pohledu z letoviska Ialyssos

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Ialyssos

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace Ialyssos a nebo další spoustu zájezdů do Řecka. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci Ialyssos a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!