Turistické středisko a přístav Lakka leží ukryté v zelené vegetaci v severní části ostrova.

Nacházejí se tu taverny a kavárny, jež lákají ke klidnému posezení. Při procházkách uličkami městečka narazíte na malé obchůdky se základními potravinami a suvenýry.

Zátoka s letoviskem Lakka

Zátoka s letoviskem Lakka

Městečko je sice malé, ale nabízí dostatek příležitostí pro trávení příjemných chvil a také skvělé možnosti nočního života v tanečních klubech.

Okolní pláže jsou oblázkové, mořské dno je písčité. Některé pláže nabízí plážový servis a vytváří podmínky pro vodní sporty. Nedaleko se vyskytuje několik starých potopených lodních vraků, kam se dá potápět.

Pěšky se můžete vydat k poznávání okolí. Poblíž stojí maják a větrné mlýny.

Lakka

Lakka

Pokud si vypůjčíte nějaký dopravní prostředek, můžete třeba zajet do vesničky Ipapandi, kde najdete klášter Ipapandi s pěknou zvonicí a s nádherným výhledem do krajiny. U pobřeží najdete největší jeskyni. Podle legendy jde o sídlo vládce moří Poseidona.

Větrnný mlýn nedaleko městečka Lakka

Větrnný mlýn nedaleko městečka Lakka

Dalším místem, které stojí za to vidět je z moře vystupující skalní útvar Ortholithos.

Jestliže si vypůjčíte motorový člun, můžete vykonat okružní cestu kolem ostrova a navštívit také blízký ostrůvek Antipaxos.

Skalní útvar Ortholithos

Skalní útvar Ortholithos

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Lakka

Dovolená v destinaci Lakka? Dobrá volba! Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů a nebo na akční Last minute, které jsou nyní k dispozici. Podívejte se i na nabídku zájezdů do Řecka a vyberte si ze všech dostupných možností!