Na ostrově Lesbos se můžete setkat s různými druhy zdravotní péče. Jsou zde jednak soukromí lékaři, které si můžete objednat přímo do místa ubytování, hotelu či apartmánu. Tito lékaři vám poskytnou základní ošetření, jež je samozřejmě zpoplatněno a přijde vás asi na 50 euro. Druhou možností je návštěva zdravotního střediska, které bývá levnější. Setkáte se s ním v turistických střediscích Molyvos, Petra, Plomari nebo Kaloni. Kromě zdravotního střediska v Kaloni, které je k dispozici po celých 24 hodin, jsou ostatní zmíněná zdravotní střediska otevřena během dne jen po krátkou dobu.

Nemocnice v Mytilini

Nemocnice v Mytilini

Závažné případy je třeba řešit v hlavním městě ostrova Mytilini, v němž se nachází jediná nemocnice na ostrově. Poskytovaná péče je sice kvalitní, ale drahá.

Na ostrově jsou k dispozici i zubní lékaři, ale i jejich služby jsou drahé. Při ošetření počítejte s částkou 50 – 60 euro.

Na ostrově najdete i dostatek lékáren.

Před cestou na dovolenou na ostrov Lesbos si určitě uzavřete cestovní pojištění. Zdravotní péče je tu totiž opravdu drahá. Vynaložená částka za vykonané úkony se vyplácí až po návratu do vlasti, nezapomeňte si od lékaře a z lékárny vyžádat účtenky.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Řecku

Ještě jste nebyli na dovolené v Řecku a nebo se do Řecka chcete vrátit? Neváhejte a projděte si aktuální nabídku zájezdů či Last minute, které Řecko nabízí. Nebudete litovat!