Muzeum lidového umění se nachází v hlavním městě ostrova Mytilini. Muzeum lidového umění se nachází v ulici Kontouriotou, ve starém přístavu.

Jsou zde shromážděny sbírky, které přibližují život místních obyvatel od 17. století až po současnost. Uvidíte zde předměty denní potřeby, uměleckou a dekorativní keramiku, nádobí, oblečení a kroje, tkaniny, výšivky, malby, řezbářská díla, nábytek, zbraně a tisíce knih a dokumentů. Můžete si zde zakoupit napodobeniny některých exponátů jako památku z dovolené.

Jsou zde vystaveny expozice , které návštěvníkům přiblíží místní kulturu – jílové talíře s výjevy života místních obyvatel, dřevěné hmoždíře, formičky na výrobu sýrů, truhly s krásnými uměleckými řezbami, meče a muškety, pánské a dámské kroje, Theofilovy malby a další.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Mytilini – Muzeum lidového umění

Zajímala by vás nabídka zájezdů do destinace Mytilini – Muzeum lidového umění? Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů či Last minute, které Mytilini – Muzeum lidového umění nabízí. Případně se podívejte i na další zájezdy do Řecka, nebudete litovat!