Letovisko Kapsali leží na jižním pobřeží ostrova asi 26 kilometrů od letiště. Nachází se zde přístav. Kapsali patří mezi nejkrásnější letoviska na ostrově Kythira. Je také turisticky nejrozvinutější. Kapsali je sice rušnější středisko, ale to mu na atraktivitě rozhodně neubírá. Překrásná je především samotná zátoka, ve které se letovisko nachází..

Výhled na Kapsali

Výhled na Kapsali

Tmavě modrá voda v zátoce, zlatavé pláže, bílé domky, zelené lesy a mohutná skaliska vytváří opravdu kouzelné prostředí, které si zcela jistě zamilujete.

A není s podivem, že údajně právě na tomto krásném místě vystoupila z moře z lastury podle legendy krásná bohyně lásky Afrodité.

Středisko nabízí stravování v restauracích, barech, tavernách a kavárnách, nakoupit se dá ve zdejších marketech a obchůdcích.

Kapsali

Kapsali

Pláže jsou písčité s oblázky s pozvolným sestupem do vody. Voda je průzračně čistá. Pláž je chráněna před někdy nepříjemným chladnějším větrem, který však na moři využijí milovníci windsurfingu. V hlavní sezoně na pláží bývá vzhledem k většímu počtu návštěvníků poměrně těsno. V blízkosti se však dají najít malé zátoky nebo ostrůvky, jež vám poskytnou dostatek soukromí.

Ubytovat se můžete buď v apartmánech Afrodité, Niki, v hotelech Margareta a Nostos Guesthouse, nebo ve studiu El Sol či dalších.

Z letoviska můžete podnikat pěší výlety nebo vycházky do okolí. Zajímavý je klášter Panagia Mirtidiotissa ze 17. století, jenž se nalézá asi 10 kilometrů od centra letoviska.

Záliv u Kapsali

Záliv u Kapsali

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Kapsali

Zaujal vás náš článek o destinaci Kapsali v Řecku? Chtěli byste sem vyrazit na zájezd? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Kapsali nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená v Řecku je skvělá volba!